تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

هشدار سفارت آمریکا به کارکنان خود در آستانه برگزاری «راهپیمایی پرچم»

  • 25 خرداد 1400 - 5:08


وزارت خارجه آمریکا به کارکنان سفارت خود در فلسطین اشغالی و خانواده‌های آنها هشدار داد روز سه‌شنبه و در پی برگزاری مراسم موسوم به «راهپیمایی پرچم»، وارد بخش قدیمی شهر قدس اشغالی نشوند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در پی تصویب برگزاری مراسم تحریک‌آمیز «راهپیمایی پرچم» در قدس اشغالی توسط کابینه جدید تل‌آویو و هشدارهای گروه‌های مقاومت فلسطینی، وزارت خارجه آمریکا به اتباع خود در فلسطین اشغالی هشدار داد.

به نوشته روزنامه «جروزالم پست»، در بیانیه وزارت خارجه آمریکا که توسط سفارتخانه این کشور در قدس اشغالی منتشر شده، ورود تمام کارکنان، دیپلمات‌ها، خانواده‌های آنها و دیگر اتباع آمریکایی به بخش قدیمی قدس اشغالی که شامل مجموعه مسجدالاقصی نیز می‌شود، در روز سه‌شنبه ممنوع اعلام شده است.

سفارتخانه آمریکا در این باره توضیح داد که دلیل ممنوعیت، برگزاری راهپیمایی موسوم به پرچم و همچنین احتمال وقوع تظاهرات فلسطینی‌ها در پاسخ به این اقدام بیان شده است.

در این بیانیه هشدارآمیز همچنین به اتباع آمریکایی در فلسطین اشغالی توصیه‌شده که به‌دلیل احتمال وقوع تظاهرات‌های فلسطینی‌ها در شهرهای اشغالی، از وضعیت محیط اطراف خود آگاه باشند و تردد خود را بر اساس وضعیت امنیتی تنظیم کنند.

در حال تکمیل…

 


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها