تاریخ : شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۰ 10 ذو القعدة 1442 Saturday, 19 June , 2021

هلاکت ۷۵ تروریست در شمال ادلب

  • 05 آبان 1399 - 16:18

منابع خبری از کشته و زخمی شدن شمار زیادی از تروریستها در حمله هوایی امروز جنگنده های روسیه به پادگان وابسته به تروریستها در شمال غرب ادلب خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر، خبرنگار المیادین از کشته و زخمی شدن شمار زیادی از تروریستها در حمله هوایی جنگنده های روسی به یک مرکز نظامی وابسته به تکفیریها در شمال غرب ادلب خبر داد.

المیادین گزارش داد: در حمله هوایی روسیه به مرکز نظامی تروریستهای گروه موسوم به فیلق الشام در جبل الدویله در حومه شمالی ادلب دست کم ۲۵ تروریست کشته شدند.

این  در حالی است که گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوری که مقر آن در لندن قرار دارد و وابسته به مخالفان سوری است، ضمن تایید این حمله هوایی به پادگان گروه موسوم به فلیق الشام در منطقه جبل الدویله در شمال غرب ادلب، اعلام کرد که تاکنون بر اثر این حمله، ۵۶ تروریست کشته و بیش از ۱۰۰ تن دیگر زخمی شده اند.

منابع وابسته به مخالفان سوری گزارش دادند که آمار کشته ها با توجه به شمار زیاد زخمی ها، در حال افزایش است.

این منابع اعلام کردند که در این پادگان وابسته به فلیق الشام تروریستهایی آموزش دیده بودند.

از سوی دیگر خبرنگار اسپوتنیک اعلام کرد که این حمله از سوی جنگنده های سوری انجام شده است.

اسپوتنیک به نقل از یک منبع میدانی گزارش داد: پس از اینکه هواپیماهای شناسایی یک پادگان آموزشی وابسته به گروههای تروریستی که در آن سلاح و مهمات و تجهیزات نظامی زیادی قرار داشت را رصد کردند؛ جنگنده های سوری در سلسله حملات هوایی متمرکز آنرا بمباران کردند که ۸ مقر تروریستها از جمله انبار مهمات و سلاح و تعدادی تانک و خودرو زرهی منهدم شدند و تاکنون ۷۵ تروریست کشته و بیش از ۱۰۰ نفر دیگر زخمی شده اند.

این منبع میدانی ضمن تکذیب ادعاهای تروریستها مبنی بر اینکه به یک اردوگاه غیرنظامیان حمله شده است، تاکید کرد که مواضعی که هدف حمله هوایی قرار گرفته است در دامنه کوهی در منطقه الدویله که تروریستها آنرا به پادگان آموزشی و انبار مقادیر زیادی سلاح و مهمات تبدیل کرده بودند، قرار داشت.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها