همکاری امارات و رژیم صهیونیستی موضوع جدیدی نیست

  • 29 مهر 1399 - 21:27

یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: همکاری امارات و رژیم صهیونیستی چیز جدیدی نیست. عادی سازی روابط تل آویو و ابوظبی و خیانت امارات از حالت محرمانه به علنی تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «داوود شهاب» یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: همکاری امارات و رژیم صهیونیستی موضوع جدیدی نیست. عادی سازی روابط امارات و رژیم صهیونیستی و خیانت امارات از حالت محرمانه به علنی تبدیل شده است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی به دنبال سیطره کامل بر منطقه عربی و اسلامی است. مساله فراتر از تجارت میان امارات و رژیم صهیونیستی است. امارات با اسرائیل در ازای حمایت حکامش از هرگونه تغییر در آینده، عادی سازی روابط کرده است.

شهاب گفت: امارات در سرکوب هر نهضت و جنبش اصلاحی در کشورهای عربی دخیل است. آنچه رخ داد تنها عادی سازی روابط نیست بلکه ائتلاف ضد اصول امت عربی و خواسته های ملت آن است.

وی با اشاره به اینکه هدف از اقدامات باج گیرانه ترامپ از سودان، حمایت از کمپین انتخاباتی وی است، افزود: باج گیری کنونی از سودان و وادار کردن آن به پرداخت مبالغ هنگفت در راستای اهداف انتخاباتی ترامپ است. چه کسی به خانواده های اعرابی که در نتیجه کشتارهای آمریکا و اسرائیل جان باخته اند، غرامت می دهد؟

گفتنی است که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا با انتشار پیامی در حساب توئیتر اعلام کرده بود که دولت سودان با پرداخت غرامت ۳۳۵ میلیون دلاری به آمریکایی‌های قربانی تروریسم موافقت کرده است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0