هوای ناسالم برای گروه‌های حساس در شهرهای صنعتی/آسمان پایتخت روزهای آینده صاف است

  • ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸


معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: انتظار داریم تا اواسط هفته آینده کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت تا حد ناسالم برای گروه‌های حساس کاهش یابد.


محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور بیان کرد: جوی آرام در پنج روز آینده در اغلب مناطق کشور حاکم است و انتظار داریم تا اواسط هفته آینده کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت تا حد ناسالم برای گروه‌های حساس کاهش یابد.

وی افزود: از شنبه ۱۰ آبان تا دوشنبه ۱۲ آبان دمای هوا در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل و شمال شرق کشور ۳ تا ۵ درجه افزایش می‌یابد و روز سه شنبه ۱۳ آبان کاهش ۴ تا ۶ درجه دما داریم.

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: همچنین روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته پیشِ رو بارش پراکنده در شمال آذربایجان غربی دور از انتظار نیست.

اصغری ادامه داد: روز آینده بندرعباس با بیشینه دمای ۳۵ درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای ۲ درجه زیر صفر سردترین مرکز استان خواهد بود.

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در تشریح وضعیت جوی پایتخت بیان کرد: آسمان تهران روز آینده صاف همراه با غبار محلی در برخی ساعات پیش‌بینی می‌شود که این شرایط تا روز سه‌شنبه ۱۳ آبان حاکم است، بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت ۲۴ و ۱۳ درجه خواهد بود.

انتهای پیام/ب


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0