تاریخ : پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ 15 ذو القعدة 1442 Thursday, 24 June , 2021

هیچ واحد تولیدی در سرپل ذهاب نباید به دلیل بدهی بانکی تعطیل باشد

  • 16 اردیبهشت 1400 - 20:07

کرمانشاه- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرپل ذهاب گفت: هیچ واحد تولیدی در این شهرستان نباید به دلیل بدهی بانکی تعطیل باشد.

سعید زریری بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه هیچ واحد تولیدی در شهرستان سرپل ذهاب نباید به دلیل بدهی بانکی تعطیل باشد، اظهار کرد: مالکین صنایع و تولیدی‌ها حق ندارند پس از دریافت تسهیلات مربوطه نسبت به تعطیلی واحدهای صنعتی و تولیدی زیر تملک و واگذاری اراضی آن به اشخاص ثالث جهت بهره برداری‌های غیرمرتبط اقدام کنند.

وی افزود: با کسانی که به بهانه راه‌اندازی واحد تولیدی نسبت به دریافت تسهیلات مربوطه اقدام کرده و تسهیلات را پس از دریافت در موضوعات غیر مرتبط هزینه کنند، برخورد قاطعانه صورت می‌گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرپل ذهاب گفت: تعطیلی بدون دلیل واحدهای تولیدی و صنعتی برخلاف فرمایشات رهبر انقلاب در مورد رونق تولید بوده و هم صدایی با دشمنان نظام و انقلاب محسوب می‌شود.

زریری تصریح کرد: تشکیل جلسات متعدد با صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی و کارآفرینان شهرستان سرپل ذهاب در اداره صنعت، معدن و تجارت برای رفع مشکلات بخش تولیدی و صنعتی این شهرستان ضروری است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سرپل ذهاب افزود: در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها باید مسئولین برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان سرپل ذهاب و حمایت و پشتیبانی از آن‌ها اقدام جهادی کنند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها