تاریخ : جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰ 9 ذو القعدة 1442 Friday, 18 June , 2021

وابستگی به جریانات سیاسی ما را از خدمت به مردم غافل نخواهد کرد

  • 15 آبان 1399 - 12:47

بیرجند- استاندار خراسان جنوبی گفت: نمی‌گذاریم وابستگی به جریانات سیاسی و حزبی ما را از خدمتگزاری به مردم و رفع مشکلات آنان غافل کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید ملانوری صبح پنج شنبه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: خدمتگزاری برای مردم نجیب، انقلابی و فرهنگی خراسان‌جنوبی یک افتخار است.

استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه کشور و خراسان‌جنوبی با دو موضوع بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی رو به رو است، بیان‌کرد: با توجه به این مشکلات و ضرورت رفع هر چه سریع‌تر مسائل منتظر تودیع و معارفه نشده و کار در استان را شروع کردم.

ملانوری با اشاره به اینکه هدف همه ما خدمت به مردم با کمک همه دوستان است، ادامه‌داد: بر اساس توصیه رئیس جمهور مشی ما اعتدالی است و نمی‌گذاریم وابستگی به جریانات سیاسی و حزبی ما را از خدمتگزاری به مردم و رفع مشکلات آنان غافل کند.

وی افزود: تلاش ما بر این است که با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود در خراسان‌جنوبی بتوانیم مسائل را به پیش برده و محرومیت‌های موجود را تا حد امکان از بین ببریم.

استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بزرگترین سرمایه خراسان‌جنوبی نیروی انسانی است، گفت: خراسان‌جنوبی در حوزه‌های مختلف مذهبی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی شخصیت‌های بزرگی دارد که نمونه آن آیت‌الله رئیسی به عنوان رئیس دستگاه قضاء است.

ملانوری با تأکید بر اینکه خراسان‌جنوبی در حوزه معادن و صنایع نیز ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد، اظهار کرد: در حوزه معادن باید نسبت به فرآوری توجه ویژه‌تری داشته باشیم تا در نهایت به تولید ثروت برای منطقه برسد.

وی بیان‌کرد: با توجه به جاذبه‌های طبیعی و تاریخی خراسان‌جنوبی و ثبت ملی و جهانی بسیاری از جاذبه‌ها می‌توانیم در حوزه گردشگری نیز قدم‌های بسیار بزرگی برداریم.

استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به ظرفیت مرز در استان ادامه داد: از چهار پایانه مرزی خراسان‌جنوبی تنها سه پایانه فعال است که باید در زمینه فعال کردن سه پایانه مرزی دیگر نیز تلاش‌های لازم صورت گیرد.

ملانوری با تأکید بر اینکه با یک نگاه بلند مدت فعالیت خود را آغاز خواهد کرد، گفت: دولت در خراسان‌جنوبی اقدامات بسیار خوبی را آغاز کرده است که در ماه‌های پایانی دولت باید آنان را به نتیجه رسانده و به بهره برداری برسیم.

وی با بیان اینکه فرهنگ در جامعه یک اولویت است، اظهار کرد: اعتقاد ما بر این است که همه کارهای ما باید پیوست فرهنگی داشته باشد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها