تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

واحدهای صنفی متخلف ایلام ۳۶ میلیارد تومان جریمه شدند

  • 23 فروردین 1400 - 18:15

ایلام-معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: در سال گذشته واحدهای صنفی متخلف ایلام ۳۶ میلیارد تومان جریمه شده اند.

عزت الله عبدخانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: سازمان صمت استان ایلام طی یک سال گذشته با تشدید بازرسی از مراکز عرضه و تولید کالا در استان، با هرگونه گران فروشی و کم فروشی مقابله کرده است.

وی افزود: برخورد قاطع با متخلفان و عوامل گرانفروشی در حوزه‌های تولید، توزیع و مصرف، پایش روزانه و مستمر قیمت‌ها و … از شاخص‌های بازرسی و نظارت در سال گذشته بوده است.

عبدخانی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۸۸ هزار و۴۵۱ فقره بازرسی و نظارت از سطح بازار استان ایلام انجام شده است، بیان کرد: این تعداد بازرسی منجر به تشکیل سه هزار و ۳۷۷ فقره پرونده و کشف سه هزار و ۶۵۱ مورد تخلف شده است.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: در سال گذشته واحدهای صنفی متخلف ایلام ۳۶ میلیارد تومان جریمه شده‌اند.

عبدخانی با اشاره به اینکه بازرسان این سازمان به صورت مستمر و روزانه در قالب تیم‌های بازرسی در سطح بازار حضور فعال دارند، گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای مردم برای تأمین برخی از کالاها، به ویژه مواد لبنی، پروتئینی، برنج، روغن، قند و شکر، خرما، میوه، سبزیجات و شیرینی‌های پر مصرف مرسوم در این ایام، طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در استان اجرا می‌شود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها