واحد تولید لوازم پزشکی دیباج طعمه حریق شد/تخریب ۱۰۰درصدی کارخانه

  • 03 آبان 1399 - 21:14

دامغان- شهردار دیباج با اشاره به وقوع یک فقره آتش‌سوزی در واحد تولیدی لوازم پزشکی یک‌بارمصرف لوازم پزشکی در این شهر گفت: این واحد تولیدی ۱۰۰ درصد دچار آسیب و خسارت شد.

سعید دربانیان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه ظهر شنبه وقوع یک فقره آتش‌سوزی در واحد تولیدی لوازم پزشکی یک بار مصرف به سازمان آتش‌نشانی دیباج گزارش شد، ابراز داشت: با توجه به شدت حریق ضمن حضور آتش‌نشانی دیباج از آتش‌نشانی دامغان و کلاته رودبار نیز به محل وقوع در پنج کیلومتری این شهر اعزام شدند.

وی افزود: شدت وقوع آتش‌سوزی به حدی بود که برای مهار و اطفا آتش شش ساعت زمان برد و آتش به طور کامل خاموش و ایمن‌سازی محل انجام شد.

شهردار دیباج بابیان اینکه بر اساس گزارش اولیه ۱۰ میلیارد تومان خسارت به این واحد تولیدی وارد شد، ابراز داشت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشت.

دربانیان بابیان اینکه ۳۰ نفر کارگر در واحد تولیدی لوازم پزشکی یک‌بارمصرف شهر دیباج مشغول به فعالیت بودند، افزود: پنبه هیدرولیک و دستمال‌کاغذی از تولیدات اصلی این واحد تولیدی است.

به گزارش خبرنگار مهر، شهر دیباج در ۵۵ کیلومتری شمال شهرستان دامغان واقع است که حدود پنج هزار نفر جمعیت دارد و سه واحد تولیدی و صنعتی در آن فعالیت می‌کند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0