ورزش

وادی: همدل بودیم/ اسماعیل‌نژاد: خسته نشدیم

پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: همه با هم همدل بودیم و انگار یک نفر در زمین حضور داشت و هر کسی به زمین آمد عالی بازی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمد طاهر وادی در مورد پیروزی 3 بر صفر ایران مقابل آمریکا در لیگ ملت‌های 2022 اظهار داشت: آنالیز خوبی داشتیم و تمام عزم خود را جزم کردیم که مسابقه را ببریم و خدا را شکر با توانایی بازیکنان و تدابیر کادر فنی توانستیم پیروز بازی باشیم.

پاسور تیم ملی والیبال ایران درباره ویدیوچک ست دوم توضیح داد: امتیاز آخر ست دوم بود، پشت خط زن آمریکا اسپک زد و من دیدم که پای او از  زیر تور رد شد و به بهروز عطایی گفتم که ویدیوچک درخواست دهد. خدا را شکر امتیاز به تیم ایران رسید.

وادی افزود: همه با هم همدل بودیم و انگار یک نفر در زمین حضور داشت و هر کس به زمین آمد عالی بازی کرد. تمام تلاش خود را می‌کنیم که بازی‌های بهتری به نمایش بگذاریم.

امین اسماعیل‌نژاد نیز پس از بازی برابر تیم ملی آمریکا گفت: خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم بازی را سه بر صفر ببریم. از نظر روحی و بدنی خسته نشدیم هرچند تمام توان‌مان را گذاشتیم.

قطر پاسور تیم ملی افزود: روز گذشته و امروز کادر فنی آنالیز کاملی از بازیکنان حریف در اختیارمان گذاشتند و خدا را شاکریم که دل مردم را شاد کردیم. انشالله بتوانیم با همین روند بازی‌ها را ادامه داده و به نتیجه دلخواه‌مان برسیم.

وی در پایان درباره این که حتی یک ست را هم به آمریکا واگذار نکردند، گفت: بازی برابر بلغارستان، روز بد تیم ایران بود و امروز توانستیم عملکرد خوبی از خود نشان دهیم. می‌توانیم بهتر از این هم باشیم ولی به هرحال خوشحالیم که بازی را به بهترین شکل به پایان رساندیم.

انتهای پیام/

 
 

منبع خبرگزاری تسنیم

دکمه بازگشت به بالا