ورزش

وادی: ویدئو چک در ست دوم را من به عطایی گفتم/ اسفندیار: در آینده نتایج بهتری خواهیم گرفت

پاسور تیم ملی والیبال ایران از پیروزی مقابل آمریکا اظهار خوشحالی کرد.

به گزارش ایسنا، محمد طاهر وادی پس از پیروزی مقابل آمریکا گفت: به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی خسته نباشید می‌گویم. آنالیز خوبی داشتیم و تمام عزم خود را جزم کردیم که مسابقه را ببریم و خدا را شکر با توانایی بازیکنان و تدابیر کادر فنی توانستیم پیروز بازی باشیم.
او درباره ویدیوچک ست دوم توضیح داد: امتیاز آخر ست دوم بود، پشت خط زن آمریکا اسپک زد و من دیدم که پای او از وسط زمین زیر تور رد شد و به بهروز عطایی گفتم که ویدیوچک درخواست دهد. خدا را شکر امتیاز به تیم ایران رسید.
وادی افزود: همه با هم همدل بودیم و انگار یک نفر در زمین حضور داشت و هر بازیکنی که به زمین آمد عالی بازی کرد. تمام تلاش خود را می‌کنیم که بازی‌های بهتری به نمایش بگذاریم.
دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران، گفت: از مردم می‌خواهم که حمایت‌مان کنند و بعد از باخت‌ها ناامید نشوند. مطمئن باشید تیم ایران در آینده نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.
 امیرحسین اسفندیار نیز پس از پیروزی تیم ایران برابر آمریکا اظهار کرد: خدا را شاکرم که پیروز میدان شدیم. من ستاره بازی نبودم و همه بازیکنان یک دل بودند تا توانستیم از این مسابقه پیروز بیرون بیاییم.
وی افزود: خوشحالم که دل مردم را شاد کردیم و شرایط خودمان هم بهتر شد. شرایط روحی تیم پس از باخت‌ها بد شده و فشار زیادی روی بازیکنان بود اما خودمان را جمع و جور کردیم و هم قسم شدیم تا جدا از نتیجه، یک نمایش خوب برابر آمریکا داشته باشیم. در والیبال نمایش خوب مساوی برد است و خوشحالیم که این اتفاق رخ داد.
اسفندیار ادامه داد: تیمی هستیم که پس از ۱۴-۱۳ سال و گذر از یک نسل خوب به این نقطه رسیده‌ایم. هرچند که از نسل قبلی هم چند بازیکن در ترکیب فعلی هستند، اما بیشتر بازیکنان جوان هستند و من از مردم می‌خواهم که حمایت‌مان کنند و بعد از باخت‌ها از تیم ملی ناامید نشوند. مطمئن باشید در آینده نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.
انتهای پیام 

منبع خبرگزاری ایسنا

دکمه بازگشت به بالا