تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

واشنگتن پست| بایدن صبح جمعه اعلام پیروزی می‌کند/ استقرار سرویس مخفی در ولمینگتون

  • 16 آبان 1399 - 10:44


روزنامه واشنگتن پست با بیان اینکه سرویس مخفی آمریکا برای محافظت از بایدن به ولمینگتون اعزام شده است گزارش داد که وی احتمالا صبح جمعه پیروزی خود را اعلام خواهد کرد.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، روزنامه واشنگتن پست با بیان اینکه تدابیر امنیتی سرویس مخفی برای محافظت از «جو بایدن» نامزد حزب دموکراتها افزایش یافته است گزارش داد که بایدن احتمالا صبح جمعه اعلام پیروزی خواهد کرد. 

به گفته دو منبع آگاه به این مساله، سرویس مخفی آمریکا که ماموریت محافظت از روسای جمهور آمریکا را در اختیار دارد در ولمینگتون در دلاور، محل سکونت بایدن، مستقر شده است و تدابیر امنیتی اطراف خانه بایدن را تشدید و نیروهای بیشتری به این منطقه اعزام کرده است.

یک منبع آگاه به روزنامه واشنگتن پست گفته است که جو بایدن که پیشتاز رقابتهای انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا است صبح روز جمعه اعلام پیروزی خواهد کرد.

بایدن پیش از این دو بار با برگزاری نشست خبری از احتمال پیروزی خود خبر داده است و اما تا کنون اعلام پیروزی نکرده است و گفته تمام آراء باید شمرده شود.

این درحالیست که ترامپ در روند شمارش آراء تشکیک کرده و شکایتهایی را در نحوه شمارش آرا و روند برگزاری انتخابات به دیوان عالی چند ایالت تسلیم کرده است.

شمارش آرا در ایالتهای کلیدی از جمله آریزونا، نوادا، پنسیلوانیا و جورجیا همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/م

 


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها