ورزش

والیبال باشگاه‌های آسیا| مهدوی: بازی به بازی بهتر می‌شویم

کاپیتان تیم والیبال شهداب یزد گفت: بازی اول با اربیل عراق راضی کننده بود و حتما بازی به بازی بهتر می‌شویم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی مهدوی، کاپیتان تیم والیبال شهداب یزد در مورد پیروزی تیمش مقابل اربیل عراق در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا گفت: وقت کمی برای تمرین به ویژه با بازیکنان خارجی داشتیم. بازی اول راضی کننده بود و تیم ما بازی خوبی از خود ارائه داد.

کاپیتان تیم والیبال شهداب ادامه داد: تیم مقاومت شهداب بازی به بازی بهتر خواهد شد و با هماهنگی بیشتر در روزهای آتی بازی‌های بهتری ارائه خواهیم داد.

مهدوی در پاسخ به پرسشی در خصوص حضور تماشاگران تصریح کرد: قطعا حضور تماشاگران به زیبایی بازی کمک می‌کند. بسیار اتفاق نادری است که چنین ستاره‌هایی وارد ایران شوند و باید از باشگاه‌های شهداب و پیکان تشکر کرد که شرایط حضور بازیکنان مطرح جهان را فراهم کردند.

وی ادامه داد: شاید معروف و موسوی دیگر در ایران بازی نکنند. باید مسئولان هم‌اندیشی و زمینه حضور بیشتر تماشاگران را فراهم کنند. با توجه به اتفاقات رخ داده همچون کرونا و علاقه مردم به والیبال، باید همه کمک کنند که بازی‌ها به خوبی دیده شوند.

نخستین روز جام بیست و دوم باشگاه های آسیا با پیروزی تیم های سانتوری ژاپن، تاراز قزاقستان، پیکان تهران و مقاومت شهداب یزد به پایان رسید.

 

انتهای پیام/

منبع خبرگزاری تسنیم

دکمه بازگشت به بالا