واکسیناسیون کارکنان شهر زیر زمینی از هفته آینده آغاز می‌شود

  • 01 مرداد 1400 - 10:55
واکسیناسیون کارکنان شهر زیر زمینی از هفته آینده آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: در جلسه‌ای که با مسؤولان وزارت بهداشت برگزار شد، مقرر شد تا واکسیناسیون کارکنان شهر زیر زمینی از اواخر هفته آینده آغاز شود.

به گزارش خبرگزاری مهر؛ علی عبدالله پور مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه روز یکشنبه سوم مردادماه جلسه نهایی با مسؤولان وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی برای جانمایی و نحوه واکسیناسیون برگزار می‌شود افزود: بر اساس آخرین تصمیم گیری ها در مرحله اول ۵ هزار واکسن به شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه داده می‌شود.
وی تصریح کرد: در این مرحله، واکسیناسیون از حوزه عملیات و امور ایستگاه‌ها آغاز خواهد شد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: برای انجام واکسیناسیون پایانه جنوب (فتح آباد)، پایانه غرب (صادقیه) یا ایستگاه تهران (صادقیه)، ایستگاه شهید بهشتی و سالن ولایت ساختمان مرکزی شرکت را پیشنهاد داده‌ایم که بعد از بازدید، وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی تصمیم‌گیری نهایی برای نحوه انجام و محل‌های تأیید شده اعلام خواهد شد.
عبداله پور خاطرنشان کرد: پیگیری‌های زیادی انجام دادیم امیدواریم در جمع بندی نهایی که روز یکشنبه سوم مرداد ماه برگزار می‌شود تصمیم گیری برای آغاز واکسیناسیون از اواخر هفته آینده بدون تأخیر آغاز شود.
وی در پایان گفت: تا کنون از پرسنل شرکت هزار و ۸۰۰ نفر مبتلا داشتیم و متأسفانه ۶ نفر از همکاران ما در شرکت بهره برداری متروی تهران بر اثر ابتلاء به کرونا فوت کردند. امیدوارم همکاران مبتلا به کرونا بهبود پیدا کرده و با انجام واکسیناسیون شاهد قطع زنجیر انتقال باشیم.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0