بین الملل

واکنش انصارالله یمن به سازش میان سودان و رژیم صهیونیستی

دفتر سیاسی انصارالله یمن اقدام شورای انتقالی سودان در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم و اعلام کرد که ملتهای این رژیم های خائن عربی نقض آشکار حقوق ملت فلسطین را نخواهند پذیرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، دفتر سیاسی انصارالله یمن اقدام شورای انتقالی سودان در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

دفتر سیاسی انصارالله با صدور بیانیه ای نوشت: «دستان رژیم‌های مجرم عربی که تاکنون با طمع ورزی های رژیم غاصب صهیونیستی همراهی کرده و مقدس ترین مسئله جهان اسلام را به ارزان ترین قیمت فروخته اند، برای ملت هایشان و در منطقه رو شده است».

در ادامه این بیانیه آمده است: «رژیم‌های دست نشانده ای همانند امارات، بحرین و سودان که از دشمن در مقابل امت اسلامی و عربی حمایت کردند و کرامت آن (امت) را به بهای ناچیزی فروختند، هیچ منفعتی جز دریافت خسارت و ننگ به خود نخواهند دید».

این بیانیه در ادامه می افزاید: «اگرچه امروز این رژیم‌های خائن عربی با دشمن صهیونیستی روابطشان را عادی کرده اند و سرپرستی اشان را به آمریکا و رژیم صهیونیستی سپرده اند، اما ملت های آنها اهمال در رسیدگی به قضیه فلسطین را نخواهند پذیرفت و به رد عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی ادامه خواهند داد و نقض آشکار حقوق ملت فلسطین را نخواهند پذیرفت».

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا