تاریخ : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ 14 ذو القعدة 1442 Wednesday, 23 June , 2021

واکنش باشگاه پرسپولیس به بازگشت خلیل‌زاده، لو رفتن ترکیب و دربی

  • 15 اردیبهشت 1400 - 15:19

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه بحث بازی‌های معوقه قبل از دربی تمام شده است، درباره لو رفتن ترکیب سرخپوشان قبل از مسابقات و بازگشت شجاع خلیل زاده به پرسپولیس توضیحاتی داد.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم شکوری ظهر امروز در یک نشست خبری حاضر شد تا پاسخگوی سوالات خبرنگاران درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس باشد.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره حضور این تیم در کشور هند برای برگزاری متمرکز بازی‌های گروه E لیگ قهرمانان آسیا گفت: این انتخابی بود که ما را به چالش انداخت. شهر گوا ناشناخته بود که باعث شد تیم ما با مشکلاتی روبرو شود. خوشبختانه در ۲۱ روزی که آنجا بودیم توانستیم با حمایت هواداران و تلاش اعضای تیم صعود مقتدرانه با پنج پیروزی داشته باشیم.

وی ادامه داد: پرسپولیس عزم خود را جزم کرده است تا قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود. عملکرد ما و صعود با ۱۵ امتیاز نشان می‌دهد عزم خودمان را جزم کرده ایم.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره نقل و انتقالات پرسپولیس برای تابستان پیش رو تصریح کرد: درباره این موضوع هم کتبی و هم شفاهی با بازیکنانی که باید تمدید کنیم صحبت کرده ایم تا به باشگاه مراجعه کنند. من خودم ۲۱ روز در کشور هند و همچنین سه چهار روز قرنطینه در تهران با آنها صحبت کردم. باشگاه می خواهد تمام بازیکنانش را حفظ کند. این موضوع خواسته مدیریت و کادر فنی است. ما منتظریم که بازیکنان برای تمدید قرارداد بیایند.

شکوری درباره پیشنهاد بعضی از باشگاه ها به بازیکنان پرسپولیس، یادآور شد: بازیکنان ما فینالیست آسیا هستند و همچنین برای قهرمانی در لیگ برتر ایران هم تلاش می کنند. طبیعی است که از تیم های دیگر پیشنهاد داشته باشند. پیشنهاد آنها هم شاید نجومی باشد اما می خواهیم بازیکنان با عِرقی که دارند بیایند و تمدید کنیم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سئوالی مبنی بر ادامه همکاری با کارگزار باشگاه و همچنین احتمال قرارداد با یک اپراتور تصریح کرد: قرارداد با کارگزار سه ساله است. شرایط ادامه همکاری را دو هفته پیش برای آنها ارسال کردیم تا قرارداد را ادامه دهیم. کارگزار به تمام موارد عمل کرده است؛ حتی بیشتر از مقدار تعیین شده اما ادامه همکاری باید بررسی شود.

شکوری درباره شکایت باشگاه گوا هند از باشگاه پرسپولیس ادامه داد: آنها بر اساس یک اتفاق از ما شکایت کردند. از ما شکایت داشتند که از طریق دیپلماسی اقدام کردیم و اقدام می کنیم. آقای حسین پور بطور تخصصی در این باره امروز صحبت می کنند.

شکوری در پاسخ به این سئوال که پس از ۶ ماه حضور مدیریت جدید در پرسپولیس، چه اتفاقی برای تامین منابع مالی لازم در نظر گرفته شده است؟ گفت: درباره این موضوع چند باری صحبت کرده‌ایم. آنچه مشخص است زمانی که تیم مدیریتی جدید وارد باشگاه شده بود قراردادی با کارگزار وجود داشت. کلیه موارد تبلیغاتی را آنها انجام می‌دهند و ما چاره‌ای جز این نداریم. لازم نیست در این باره بیشتر از این صحبت کنیم که ذهن هوادار مخدوش شود!

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس راجع به شائبه حمایت از این تیم از سوی سازمان لیگ برتر و تغییر برنامه بازی‌های سرخپوشان بعد از بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا، افزود: تنها خواسته‌ای که ما در این زمینه داشتیم این بود که اتفاقی که در نیم فصل اول رخ داد، در نیم فصل دوم هم اتفاق بیافتد. مورد هجمه قرار می‌گیریم چون در فینال آسیا بودیم و در جام حذفی، لیگ برتر و سوپرجام مدعی هستیم. طبیعی است وقتی تیمی به فینال می‌رود مسابقاتش جابجا می‌شود. این طبیعی است که عدالت رعایت شود.

وی ادامه داد: با توجه به مکاتباتی که آقای سمیعی و صدری انجام دادند بازی با سپاهان بر اساس قرنطینه‌ای که ایجاد شد، دو روز عقب افتاد. برای احترام به جامعه پزشکی و همچنین مردم ایران که مبادا یک صدم درصد آنها آلوده شوند به قرنطینه رفتیم. به قرنطینه رفتیم تا به جامعه خودمان کمک کنیم. ما در سازمان لیگ فقط خواستار عدالت هستیم. آنچه برای تیم‌ها رقم می‌خورد برای ما هم در نظر گرفته شود.

شکوری راجع به برگزاری بازی با استقلال تاجیکستان در چمن مصنوعی ورزشگاه شهر دوشنبه، گفت: برگزاری مسابقات در AFC استانداردهایی دارد. تیم مدیریتی هم این موضوع را پیگیری می‌کند. برای ما جای سوال دارد وقتی به عنوان اولین تیم مقتدرانه به مرحله بعد رفتیم چرا باید به تاجیکستان برویم؟ حتماً موضوع را با کنفدراسیون آسیا در میان می‌گذاریم و همه چیز را پیگیر می‌شویم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره توقیف سه دانگ ساختمان باشگاه به دلیل بدهی فدراسیون فوتبال در پی شکایت شستا، گفت: درباره موضوعات حقوقی آقای حسین پور صحبت می‌کند. نماینده ۴۰ میلیون هوادار هستیم. نمی‌گذاریم حقی ضایع شود. ما که اینجا نشسته‌ایم هیچ مکاتبه‌ای با شستا، فدراسیون فوتبال و … نداشته‌ایم که حالا بخواهیم پاسخگو باشیم.

شکوری درباره خواسته باشگاه مبنی بر برابر بودن بازی‌های پرسپولیس مقابل استقلال قبل از برگزاری دربی تصریح کرد: درباره این موضوع سه، چهار هفته ای درگیر هستیم. به صورت مکتوب درخواست خودمان را ارسال کردیم که فکر می‌کنم منطقی باشد ولی آنچه اتفاق افتاده این است که ما موفق شدیم بازی با سپاهان و استقلال را به تعویق اندازیم. آنچه خواستیم مساوات بازی‌های استقلال با ما بود اما بعید می دانم با توجه به محدودیت‌های زمانی تغییر دیگری رخ بدهد. شاید در حق ما اجحاف شده باشد اما از هواداران می‌خواهم این موضوع را فراموش کنند. می‌توانست برنامه بهتری انجام شود ولی با توجه به صحبت‌هایی که مدیران سازمان لیگ کردند بازی‌ها را انجام می‌دهیم. دو بازی مهم مقابل سپاهان و استقلال داریم که می‌تواند قهرمان لیگ را مشخص کند.

او درباره پیگیری پرونده آنتونی استوکس گفت: این را هم آقای حسین پور خواهد گفت اما من فقط می گویم چطور با بازیکنی مثل استوکس قرارداد بسته می‌شود که اینگونه به مشکل بخوریم؟ به هر حال ما به فیفا -از این بازیکن- شکایت کرده‌ایم.

معاون باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سئوالی مبنی بر لو رفتن ترکیب تیم قبل از مسابقات تصریح کرد: من هم مثل شما، فضای مجازی و رسانه را رصد می‌کنم اما از آن‌ها می‌خواهم وارد بازی عده‌ای نشوند. این که ترکیب لو می‌رود، نه برای ما خوشحال‌کننده است و نه برای کادر فنی. باشگاه در این مقطع مشکلاتی دارد که درگیر آن هستیم.

شکوری به تلاش باشگاه در این ارتباط اشاراه کرد و گفت: به دستور سمیعی پیگیر این موضوع و پیدا کردن آن فرد هستیم و با کسی و صفحه‌ای که بخواهد برای باشگاه ایجاد حاشیه کند، برخورد جدی می‌کنیم و شکایت می‌کنیم اما اکنون درگیر مشکلاتی هستیم که باید تمرکز زیادی هم روی آن‌ها بگذاریم.

به گزارش خبرنگار مهر، در جریان صحبت‌های شکوری، کاوه علی اسماعیلی سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با اشاره به تصمیم باشگاه برای پیگیری حقوقی نسبت به خبرهای منتشر شده، گفت: آقای سمیعی در این باره اظهار نظر کردند که شایعات را پیگیری حقوقی می‌کنیم. سختگیری شدیدی در فضای مجازی هم خواهیم داشت. شب گذشته در موضوع مربوط به ماجرای شستا خواستند موج‌هایی را به دروغ بسازند که آقای سمیعی گفت قطعاً برخورد می‌کنیم.

شکوری راجع به شایعه مذاکره باشگاه با شجاع خلیل زاده برای فصل آینده گفت: نه! خلیل زاده با ما در یک هتل در هند مستقر بود و چنین شایعاتی مطرح شد. این را بگویم تیم کاملاً در قرنطینه بود. اینکه یک بازیکن از تیم الریان بیاید و با ما باشد، شدنی نبود. هیچ بحثی هم که او در سال آینده با ما باشد، مطرح نشده است.

ادامه دارد…

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها