واکنش زیدان به بروز اختلاف میان بنزما و وینیسیوس

  • ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰:۴۷

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید درباره بروز اختلاف میان دو مهاجم تیمش در بازی مقابل بوروسیا مونشن‌گلادباخ در لیگ قهرمانان اروپا توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ پس از بازی سه‌شنبه شب تیم‌ فوتبال رئال مادرید مقابل بوروسیا مونشن‌گلادباخ در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند که کریم بنزما از تکروی‌های هم‌تیمی جوانش وینیسیوس جونیور عصبانی شده و به همین دلیل به دفاع چپ تیم فرلان مندی گفته است که دیگر توپ را به این بازیکن برزیلی پاس ندهد، چرا که او کار خودش را انجام می‌دهد و به ضرر رئال مادرید بازی می‌کند. در واقع بنزما در نیمه دوم یک پاس هم به وینیسیوس نداد.

زین‌الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی عصر شنبه تیمش مقابل اوئسکا (16:30 – به وقت تهران) گفت نگران ناراحتی بنزما از وینیسیوس نیست، چرا که در زمین فوتبال چنین اتفاقاتی زیاد رخ می‌دهد، اما همه آنها علنی و رسانه‌ای نمی‌شوند.

 

زیدان گفت: بین بنزما و وینیسیوس هیچ مشکلی نیست. آنها با هم حرف زده‌اند. هر چیزی هم که هست در زمین بازی تمام می‌شود. آنها با هم صحبت کردند و همه چیز عالی است. بین آنها هیچ کدورتی وجود ندارد و در واقع بلکه برعکس است. در نهایت چیزی که اهمیت دارد این است که تیم انرژی‌اش را برای بازی مقابل اوئسکا حفظ کند. اتفاقاتی نظیر آنچه برای بنزما و وینیسیوس رخ داده همیشه بوده و هست، اما این نوع مسائل در زمین فوتبال می‌مانند. تنها چیزی که این روزها فرق کرده وجود دوربین‌های فراوان است که چنین صحنه‌‌هایی را ضبط می‌کنند.

زین‌الدین زیدان , تیم فوتبال رئال مادرید , کریم مصطفی بنزما ,

زیدان افزود: وینیسیوس بازیکن جوانی است. او بازیکن حال و آینده رئال مادرید است. پسری است که می‌‌خواهد یاد بگیرد و پیشرفت کند. وینیسیوس در خدمت تیم است، کار می‌کند و این همان چیزی است که یک مربی و تیمش می‌خواهند.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0