تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

وحید امیری: داور می توانست خوش برخوردتر باشد

  • 16 آبان 1399 - 19:52

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به محرومیت عیسی آل کثیر از سوی AFC افزود: متاسفانه قدرتی از سوی فدراسیون و مدیران در AFC نداریم.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید امیری درباره عملکرد بازیکنان سایپا پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل این تیم گفت: همه بازیکنان حریف خوب بودند اما فکر می‌کنم دروازه بان آنها چند عکس العمل خوب داشت که مانع از گلزنی تیم ما شد. واقعاً سایپا بازیکنان زیادی گرفته بود و کیفیت فنی خوبی داشت.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس افزود: به نظرم کار سختی داشتیم. فکر می‌کنم در فصل جدید این وضعیت ادامه دارد و مقابل هر تیمی همین طور با لایه‌های دفاعی مختلف روبرو خواهیم شد. با وجود ۱۰ نفره شدن هم خوب بازی کردیم و روند خوبی داشتیم اما متاسفانه موفق به کسب پیروزی نشدیم.

وی درباره درگیری‌های داخل بازی امروز پرسپولیس و سایپا تصریح کرد: با احترامی که برای داور قائلم او می‌توانست بهتر مدیریت و خوش برخوردتر با بازیکنان صحبت کند. همین موضوع باعث تنش شد و از سطح فنی بازی کم کرده بود.

امیری درباره شانس بخشش کارت زرد او پس از تایید محرومیت عیسی آل کثیر از سوی کمیته استیناف AFC تاکید کرد: با تمام احترامی که برای رده‌های مختلف فدراسیون قائلم باید گفت قدرتی در AFC نداریم. در همین موضوع آل کثیر دیدید که خوشحالی او که ۱۰ سال بود انجام می‌داد را بهانه‌ای برای محرومیت کردند. من هم امیدوارم چون آدم ناامید ایمان و اعتقادی به خدا ندارد. امیدوار هستیم کارت زرد من را ببخشند تا در فینال آسیا بازی کنم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا پرسپولیس در مسیر افت قرار می‌گیرد افزود: فکر کنید تیمی که ۱۶ ماه دائم تمرین و بازی کرده است و از مسابقات فرسایشی و سخت بیرون آمده است و باز هم پس از یک هفته استراحت دوباره کارش را در تیمی همچون پرسپولیس که هواداران از آن همیشه نتایج بهتر می‌گیرند آغاز کرده است و مطمئن باشید نتایج بهتری خواهیم گرفت.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها