تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

ورزقان، اسکو و هوراند رکوردار مشارکت در انتخابات

  • 30 خرداد 1400 - 17:58

تبریز- رئیس هیأت نظارت بر انتخابات آذربایجان شرقی با اشاره به مشارکت مردم استان در انتخابات ۲۸ خرداد گفت: ورزقان، اسکو و هوراند رکوردار مشارکت در انتخابات بودند.

به گزارش خبرگزاری مهر، صمد عزیزی در جمع خبرنگاران با اشاره به آرای نامزدهای ریاست جمهوری در استان گفت: سید ابراهیم رئیسی بیش از ۷۵۵ هزار، عبدالناصر همتی بیش از ۱۷۳ هزار، محسن رضایی ۱۵۳ هزار و امیرحسین قاضی زاده هاشمی ۴۹ هزار رأی کسب کرده‌اند.

عزیزی شمار شرکت کنندگان در پای صندوق‌های رأی در استان را بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر اعلام کرد، اظهار داشت: مشارکت مردم استان در انتخابات ۱۴۰۰، در مقایسه با انتخابات مجلس در سال ۹۸ افزایش داشته است.

وی میزان مشارکت مردم استان در انتخابات ۲۸ خرداد را تا حدود ساعت ۲۴ نزدیک به ۴۴ درصد اعلام کرد و افزود: شهرستان ورزقان با ۹۷.۷۲ درصد اولین شهرستان استان از نظر مشارکت در انتخابات ۲۸ خرداد است و در شهرستان‌های اسکو و هوراند به ترتیب ۹۰.۰۷، ۸۷.۵۴ درصد مشارکت ثبت شده است.

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات آذربایجان شرقی با اشاره به آرای نامزدهای ریاست جمهوری در استان اضافه کرد: سید ابراهیم رئیسی بیش از ۷۵۵ هزار، عبدالناصر همتی بیش از ۱۷۳ هزار، محسن رضایی ۱۵۳ هزار و امیرحسین قاضی زاده هاشمی ۴۹ هزار رأی کسب کردند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها