ورودی های متروی خط ۶ در منطقه ۲ بهسازی و مناسب‌سازی شد

  • 17 آذر 1399 - 14:10

شهردار ناحیه۴ منطقه دو تهران از مناسب سازی ورودی های ایستگاه مرزداران با هدف بهینه سازی خدمات رسانی به شهروندان این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدمحمود میرشکرایی، شهردار ناحیه ۴ منطقه دو با اعلام این خبر گفت: در راستای رفاه حال شهروندان و دسترسی آسان و سریع آنان به شبکه و ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله مترو، ایستگاه خط ۶ مترو در محله مرزداران آماده سازی و با بهره برداری از آن دسترسی شهروندان از شمال غرب تهران به جنوبی ترین نقطه پایتخت و بالعکس آسان تر می شود.

وی افزود: در همین راستا پس از تکمیل عملیات عمرانی احداث مترو در بلوار مرزداران، حصار کارگاهی جمع آوری و فضاسازی مناسب محوطه های بیرونی ایستگاه در دستور کار مدیریت منطقه قرار گرفته است.

میرشکرایی با اشاره به اینکه ورودی های این ایستگاه در بلوار مرزداران و خیابان سرسبز جانمایی شده است گفت: به منظور تامین رفاه شهروندان، دسترسی بهتر عابرین و وسایل نقلیه و عبور مرور مسافرین، عملیات مناسب سازی پیاده رو، نهرسازی و همچنین روکش آسفالت اجرا شد.

وی افزود: ورودی ایستگاه مرزداران به لحاظ ترکیب معماری سنتی و مدرن و استفاده از المان های سنتی، جلوه مناسبی را به این محله بخشیده است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0