تاریخ : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 4 شوال 1442 Saturday, 15 May , 2021

ورود رئیس دیوان عالی کشور به گلستان

  • 21 آبان 1399 - 19:09

گرگان- رئیس دیوان عالی کشور در میان استقبال مسئولان وارد گلستان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمد مرتضوی مقدم، رئیس دیوان عالی کشور عصر چهارشنبه با استقبال استاندار گلستان، رئیس کل دادگستری استان و جمعی از قضات عالی وارد گلستان شد.

رئیس دیوان عالی کشور در بدو ورود به گرگان اظهارکرد: هیات های بازرسی دیوان با هدف نظارت بر پرونده ها به استان ها می روند.

حجت السلام سیداحمد مرتضوی مقدم افزود: یکی از وظایف مهم دیوان نظارت بر پرونده ها است که از بخشی از این نظارت ها از طریق رسیدگی به پرونده های ارسالی به دیوان محقق می شود.

وی افزود: پرونده هایی که رای آنها در محاکم تجدیدنظر استان ها صادر و قطعی می شود هم نیاز به نظارت دارد که به این منظور هیات های بازرسی متشکل از قضات مجرب دیوان به استان ها شفر می کنند و در مدت حضور خود همه پرونده ها را بررسی می کنند.

مرتضوی ادامه داد: کمک به کاهش زمان رسیدگی به پرونده ها و افزایش کیفیت رسیدگی ها از اهدافی است که در این بازرسی ها دنبال می کنیم.

گفتنی است که رئیس دیوان عالی کشور در بدو ورود به گلستان به دیدار آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان می رود.

ملاقات با خانواده یکی از شهدای مدافع حرم گلستان و نشست با روسای دادگستری‌ها و دادستان‌های استان از دیگر برنامه های سفر حجت الاسلام مرتضوی مقدم است.

هیات بازرسی دیوان عالی کشور هم از روز شنبه این هفته و برای بررسی مسائل قضایی استان و شناسایی آسیب‌های و مشکلات این حوزه در گلستان حضور دارند.

رئیس دیوان عالی کشور امشب و فردا میهمان گلستان است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها