سیاسی

وزارت کار سامانه دهک‌های درآمدی را به روزرسانی و اصلاح کند

شریفیان در تذکر شفاهی:

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اقدام اخیر دولت درخصوص مدیریت ارز ترجیحی گفت: وزارت کار سامانه مرتبط با دهک‌های درآمدی را هر چه سریعتر به روزرسانی و اصلاح کند.


به گزارش ایلنا، مهدی شریفیان در جلسه علنی امروز ۲۵ اردیبهشت مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: در خصوص اقدام مهم دولت در جراحی بزرگ اقتصادی و رفع مسئله ریشه‌دار رانت و فساد در پرداخت ارز یارانه‌ای از رئیس جمهور و دولت محترم به دلیل تبیین اهداف اقتصادی، حضور میدانی و گفت‌وگوی مستقیم با مردم تشکر می‌کنم و مجلس از این اقدام شجاعانه و موثر شما حمایت ویژه می‌کند.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد حمایت حداکثری از این تصمیم مهم اقتصادی و با تأکید بر ضرورت اقناع هر چه بیشتر افکار عمومی در رابطه با این اقدام به مسئولان دولتی تذکر می‌دهم که توقع ما از سازمان تعزیرات حکومتی و دیگر سازمان‌های نظارتی و مسئول این است که با نظارت صحیح، گسترده و به موقع مانع تضییع حقوق مردم و گرانی‌های افسارگسیخته یا کمبود مایحتاج آنها شوند.

وی در ادامه یادآور شد: وزارت کار سامانه مرتبط با دهک‌های درآمدی را هر چه سریعتر به روزرسانی و اصلاح و به اعتراضات مردم رسیدگی ویژه کند.


انتهای پیام/

منبع خبرگزاری ایلنا

دکمه بازگشت به بالا