تاریخ : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ 14 ذو القعدة 1442 Wednesday, 23 June , 2021

وزیر خارجه یمن: دیپلماسی که توسط نیروهای مسلح حمایت نشود به اهداف مطلوب نمی‌رسد

  • 18 اردیبهشت 1400 - 0:21


وزیر خارجه یمن در مصاحبه با خبرگزاری فارس با اشاره به تحولات اخیر در سرزمین‌های اشغالی گفت که هر دیپلماسی که توسط نیروهای مسلح حمایت نشود و با پشتیبانی مردم همراه نباشد منجر به پیروزی واقعی و دستیابی به اهداف مطلوب نخواهد شد».


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «هشام شرف» وزیر خارجه یمن گفت که اصول شهید بیت المقدس، فرمانده «قاسم سلیمانی» ، رهنمودهای یک انقلاب جدید برای جوانان فلسطین خواهد بود.

وی در گفت‌وگو با خبرگزار فارس گفت که جوانان فلسطینی امروز آن چیزی را که از مدرسه شهید قاسم سلیمانی یاد گرفته‌اند ترجمه می‌کنند.

این مقام یمنی اضافه کرد: «جوانان فلسطینی به مسیر مقدس خود در مسیر شکست صهیونیست‌ها و همپیمانانش و آزادسازی اراضی فلسطین ادامه خواهند داد. واقعیت  هرگز همانطور که در سابق بوده نخواهد بود و زورگویی به کمک زرادخانه نظامی صهیونیست‌ها برای طولانی مدت ادامه نخواهد یافت».

وی تاکید کرد که آتشفشان‌های خشم در فلسطین اشغالی افزایش خواهد یافت و اصول شهید حاج قاسم سلیمانی راهنمای انقلاب جدید برای جوانان فلسطین با حمایت نیروهای مقاومت در منطقه خواهد بود.

وی در پیامی به برخی فلسطینیان که مذاکره را با صهیونیست‌ها ترجیح می‌دهند گفت: « هر دیپلماسی که توسط نیروهای مسلح حمایت نشود و با پشتیبانی مردم همراه نباشد  منجر به پیروزی واقعی و دستیابی به اهداف مطلوب نخواهد شد».

وزیر خارجه یمن گفت که پیامش به برادران در فلسطین ادامه مقاومت در برابر اشغالگران و مقابله با صهیونیست‌ها و پایان دادن به حضور آنها در هر مکانی از سرزمین‌های فلسطین اشغالی است.

گفت‌وگو از معصومه فروزان

انتهای پیام/.


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها