تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

وضعیت شجاعی برای دیدار با نساجی امروز مشخص می شود/ مشکل مهاجم تراکتور حل شد

  • 27 آبان 1399 - 12:11


وضعیت کاپیتان تیم فوتبال تراکتور برای دیدار با نساجی مازندران در جلسه امروز کمیته استیناف مشخص می شود.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال تراکتور در هفته دوم لیگ برتر از ساعت 16:10 پنجشنبه این هفته به مصاف نساجی مازندران می رود. 

شاگردان منصوریان که برای آشنایی با چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر دو روز قبل در زمین چمن مصنوعی شهید توانا مجموعه شهرداری تبریز تمرین کردند، امروز هم از ساعت 12:30 در همین زمین تمرین خواهند کرد.

باشگاه تراکتور برای رفع محرومیت مسعود شجاعی برای حضور وی در دیدار با نساجی،  درخواست تجدید نظرخواهی کرده و قرار است اعضای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال امروز درباره این موضوع تصمیم گیری کنند. کاپیتان تراکتور به دلیل مصاحبه بعد از بازی فینال جام حذفی دو جلسه از همراهی این تیم محروم شد اما پس از غیبت شجاعی مقابل نفت مسجد سلیمان احتمال دارد وی بتواند طبق نظر کمیته استیناف مقابل قائمشهری ها حضور داشته باشد.

همچنین فدراسیون فوتبال مجوز بازی محمد امین اسدی را برای تراکتور صادر کرده و این بازیکن هم تا زمان صدور رای کمیته وضعیت مشکلی برای دیدار با شاگردان وحید فاضلی ندارد. پرونده این بازیکن به دلیل شکایت باشگاه آرمان گهر در کمیته وضعیت مفتوح است.

هماهنگی های به عمل آمده و با پیگیری های محمدرضا زنوزی، اعضای تیم تراکتور با پرواز اختصاصی و مستقیم تبریز به ساری ساعت 16 فردا به مازندران رفته و از آنجا هم به بابلسر خواهند رفت تا اردوی قبل بازی بازی خود را در این شهر برگزار کنند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها