وقوع انفجار با 2 کشته و آغاز عملیات الحشد الشعبی در الانبار

  • ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰


انفجار بمب دستی جامانده از داعش در شرق الانبار با کشته شدن یک پدر و فرزند همراه شد.در همین حال امروز الحشد الشعبی اعلام کرد که یک عملیات را برای تامین امنیت غرب الانبار در برابر بقایای داعش آغاز کرده است.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، انفجار بمب دستی باقیمانده از تروریست‌های داعش در غرب استان الانبار به کشته شدن یک پدر و فرزند منجر شد.

به گزارش پایگاه خبری موازین نیوز، یک مقام امنیتی عراق امروز جمعه اعلام کرد که یک خودروی غیرنظامی در منطقه «کبیسه» غرب الانبار توسط یک بمب جامانده از گروهک تروریستی داعش منفجر شد که در نتیجه آن یک پدر و کودک سرنشین خودرو جان باختند.

تیپ ۲۷ الحشد الشعبی هم امروز از آغاز یک عملیات امنیتی در  جزیره «الکرمه» الفلوجه در شرق الانبار و کشف چند مخفیگاه داعش خبر داد.

نهاد اطلاع رسانی سازمان الحشد الشعبی در بیانیه ای اعلام کرد: نیروهای تیپ ۲۷ الحشد الشعبی امروز جمعه عملیات «ثأر الشهداء الابرار» را به منظور تامین کامل امنیت منطقه جزیره الکرمه در استان الانبار آغاز کرد.

در این بیانیه آمده است: «این نیروها چند مخفیگاه داعش را یافتند که برای حمله شبانه به یگان‌های الحشد الشعبی به کار گرفته می‌شد.»

انتهای پیام/.


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0