تاریخ : چهارشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۰ 7 ذو القعدة 1442 Wednesday, 16 June , 2021

وکیل «شفر» پرداخت پول از سوی باشگاه استقلال را تایید کرد

  • 16 آبان 1399 - 20:06

با اعلام باشگاه استقلال، وکیل وینفرد شفر پرداخت پول از سوی این باشگاه را تایید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، باشگاه استقلال امروز ابتدا در خصوص پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه اطلاعیه‌ای صادر و از وکیل وینفرد شفر به شدت انتقاد کرد.

در این اطلاعیه آمده بود: «بعد از اینکه وکیل وینفرد شفر حاضر نشد تاییدیه واریز پول باشگاه استقلال بابت طلب شفر را اعلام کند تا پنجره نقل و انتقالات باشگاه استقلال قبل از آغاز لیگ بیستم باز شود، باشگاه استقلال امروز نامه‌ای رسمی به فیفا ارسال کرد و تمامی مستندات و مدارک واریز پول به حسابی که شفر اعلام کرده بود را پیوست نامه کرد تا فیفا بعد از بررسی اعلام رای نماید.

باشگاه استقلال با مستنداتی که دارد، کلیه طلب شفر را واریز کرده و به حساب وکیل ایشان این پول نشسته است.

متاسفانه تلاش‌های مسئولین باشگاه استقلال مبنی بر اقناع وکیل شفر و همکاری آن‌ها برای دادن تایید پول تا این لحظه به ثمر نرسیده و وکیل شفر حاضر به همکاری نیست. به نظر می‌رسد وکیل شفر قصد عقده گشایی و به نوعی گروکشی دارد. چراکه او، شفر و ساشا شفر فکر نمی‌کردند در پرونده ساشا شفر از سوی فیفا محکوم شوند.

متاسفانه شفر به خاطر هواداران پر شور استقلال هم حاضر به همکاری نیست!

اگر شفر با استقلال همکاری می‌کرد امروز پنجره نقل و انتقالات باشگاه باز می‌شد.

امیدواریم با توجه به مدارکی که به فیفا ارسال شد و سوئیفت‌های واریزی که حتی بیشتر از مبلغ درخواستی شفر بوده است، فیفا، شفر را ملزم کند تا با ارسال نامه‌ای رسمی، پنجره نقل و انتقالات استقلال را باز کند.

خاطر نشان می‌شود باشگاه استقلال در خصوص پرونده جباروف و باشگاه پاختاکور هیچ مشکلی ندارد.»

به گزارش خبرنگار مهر، با این حال ساعاتی بعد باشگاه استقلال در خبری کوتاه اعلام کرد وکیل وینفرد شفر با ارسال نامه‌ای رسمی به باشگاه استقلال تایید کرد که کل مبلغ طلب شفر به حسابش واریز شده است.

به این ترتیب محرومیت باشگاه استقلال رفع خواهد شد و مسئولان این باشگاه در انتظار اعلام رسمی فیفا برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود هستند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها