ورزش

پاسخ تند به اظهارات دبیر هیات دو و میدانی / نصیری: به جای توئیت زدن در هیات حضور داشته باشید!

ایسنا/خوزستان معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با اظهارات دبیر هیات دو و میدانی استان که مدعی شده است در ورزشگاه تختی به روی ورزشکاران این هیات بسته شده است، واکنش نشان داد.

ابراهیم نصیری در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: در ابتدای امر قصد پاسخگویی به اظهارات دبیر هیات دو و میدانی را نداشتم، اما به دور از انصاف است که زحمات و تلاش های مدیریت اداره کل ورزش استان در راستای تعمیر و بازسازی ورزشگاه تختی اهواز دیده نشود؛ ورزشگاه تختی اهواز به ویژه زمین چمن شماره یک در حال مرمت و بازسازی است و باتوجه به کار زیربنایی صورت گرفته شده زمین چمن تا دو ماه آینده قابل بهره برداری خواهد بود.
وی ادامه داد: به نظر من دبیر هیات دو و میدانی به جای مصاحبه و توییت زدن بهتر است خودش و رییس محترم هیات حضور مستمر در هیات داشته باشند زیرا اگر حضور مستمر داشته باشند این گونه صحبت نمی شود و متوجه می شوند که محوطه کارگاهی است و هر مکانی که محل کارگاهی شود و در حال بازسازی باشد، طبیعتا  آن مکان محصور شده و ممکن است برخی مواقع نیز درب آن جا بسته باشد. هر چند هر روز دو و میدانی کاران باتوجه به این که پیست متعلق به خودشان است از آن استفاده می کنند.
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: نکته قابل تامل این است که هیات دو و میدانی استان حتی یک بار هم از پیست استاندارد ورزشگاه غدیر اهواز بازدید نداشته است تا این پیست را وارد مدار استفاده کند تا وقتی در این شرایط که ورزشگاه تختی در حال بازسازی است بتوانند از دیگر پیست استاندارد موجود در اهواز استفاده کنند. چرا علی رغم این که بارها به هیات دو و میدانی گفته شده است که از پیست غدیر استفاده شود، توجهی نداشته اند؟ اصلا چرا هیات دو و میدانی اهواز را راه اندازی نمی کنند؟
وی ادامه داد: همچنین به نظر من این گونه صحبت کردن شایسته دبیر هیات دو و میدانی نیست و باید عیب کار را نزد خودشان پیدا کنند زیرا عدم حضورشان در هیات باعث رقم خوردن چنین وضعیتی شده است. توصیه من به دوستان مان در هیات دو و میدانی این است به جای مصاحبه و توییت زدن و خطاب قراردادن مدیرکل ورزش استان، حضور مستمر در هیات داشته باشند و هم از پیست دو و میدانی غدیر استفاده کنند و بهتر است کار را مدیریت کنند.
نصیری عنوان کرد: دو سال پیش به هیات دو و میدانی تجیهزات دادیم اما بروید و ببینید که چگونه از تشک ها نگه داری می شود. به شدت از نحوه نگه داری این تجهیزات گله مند هستم. این هیات حتی نتوانسته از این وسایل و تجهیزات نگه داری کند. ضمن این که هیات در مدیریت و اداره پیست تختی اهواز نیز عاجز است و بعد مدیرکل را خطاب قرار می دهند؟
وی افزود: سالن بدنسازی کنار هیات دو و میدانی نیز در اختیار این هیات است اما متاسفانه هیات حتی نتوانسته از آن به درستی نگه داری کند و تبدیل به زباله دانی شده است.

وضعیت سالن بدنسازی در اختیار هیات دو و میدانی خوزستان

انتهای پیام

منبع خبرگزاری ایسنا

دکمه بازگشت به بالا