تاریخ : پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ 15 ذو القعدة 1442 Thursday, 24 June , 2021

پاکدل: خبر ما، میزبانی عربستان در جام باشگاه‌ها است/ سه شهر را برای میزبانی معرفی کردیم

  • 24 فروردین 1400 - 11:20

رئیس فدراسیون هندبال گفت که تا این لحظه همچنان شهر جده به عنوان میزبان جام باشگاه‌های آسیا قلمداد می‌شود.

علیرضا پاکدل در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص درخواست عربستان برای لغو میزبانی جام باشگاه‌های آسیا که قرار است در جده برگزار شود، اظهار داشت: نمی‌دانم این خبر از کجا آمده است. آخرین خبری که صبح امروز و به صورت شفاهی از کنفدراسیون آسیا داریم این است که عربستان قرار بود تا روز گذشته به کنفدراسیون هندبال آسیا خبر نهایی را در مورد میزبانی بدهد و ظاهرا اعلام کرده مشکلی برای برگزاری مسابقات ندارد و کنفدراسیون آسیا تصمیم نهایی را می‌گیرد. احتمالا جام باشگاه‌های آسیا با یکی دو هفته تاخیر برگزار می‌شود. در نهایت منتظر اعلام کتبی از سوی آسیا هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکل تیم کازرون برای حضور در جام باشگاه‌ها حل شده است، گفت: از همان ابتدا دو تیم شهید شاملی کازرون و مس کرمان برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی و اردو‌های خود را شروع کردند. آمادگی قطعی حضور دو تیم کشورمان به آسیا اعلام شده است.

رئیس فدراسیون هندبال در خصوص تعیین میزبان مسابقات هندبال قهرمانی آسیا عنوان کرد: پس از برگزاری جلسات با وزارت وررش و کمیته ملی المپیک سه شهر نهایی و به کنفدراسیون هندبال آسیا معرفی شدند.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها