پاکدل: مدارک تیم دشتستان پذیرفته شد/ 10 بازیکن و 3 نفر از کادر فنی این تیم کرونا داشتند

  • 30 مهر 1399 - 16:53


رئیس فدراسیون هندبال گفت: مدارک تیم دشتستان مبنی بر کرونایی بودن بیش از 35 درصد از اعضای این تیم مورد تایید قرار گرفت.


علیرضا پاکدل در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد تعیین تکلیف تیم هندبال ستارگان دشتستان برای حضور در رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور اظهار داشت: جلسه کمیته انضباطی امروز برگزار شد و در نهایت مقرر شد تیم دشتستان به رقابت های لیگ برتر بازگردد.

وی ادامه داد: مستندات مسئولان تیم دشتستان را بررسی کردیم. مدارک مربوط به علوم پزشکی و وزارت بهداشت نشان می داد که بیش از 35 درصد از اعضای تیم ستارگان دشتستان به ویروس کرونا مبتلا شده بودند. 10 نفر از بازیکنان و 3 نفر از اعضای کادر فنی این تیم به کرونا مبتلا شده بودند. مدارک ارائه شده توسط مسئولان این تیم پذیرفته شد و آنها می توانند در مرحله دوم رقابت های لیگ برتر حاضر شوند.

رئیس فدراسیون هندبال درمورد سه بازی معوق شده این تیم، خاطرنشان کرد: سه بازی مرحله اول این تیم قطعاً برگزار خواهد شد. کمیته مسابقات باید شرایط را بررسی کند تا زمان دقیق برگزاری آنها را اعلام کند.

پاکدل درمورد برگزاری مرحله دوم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کششور، عنوا کرد: مرحله بعدی هم قطعاً به میزبانی تهران برگزار می شود، اما تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نیست. در تلاش هستیم تا در این مدت یک مرحله از اردوی تیم های ملی را هم برگزار کنیم.

وی افزود: شیوع ویروس کرونا با شروع موج سوم و سرمای هوا بیشتر شده و به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم تا با حدود یک هفته تاخیر نسبت به تاریخی که قبلاً اعلام کرده بودیم مسابقات مرحله دوم را آغاز کنیم. تاریخ قبلی ما روزهای 7 یا 8 آبان ماه بود که احتمالاً یک هفته دیرتر مرحله دوم استارت خواهد خورد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0