تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

پاکسازی «جزایر حمرین» در «دیالی» از لوث بقایای داعش

  • 21 آبان 1399 - 9:18

یکی از رهبران «حشد شعبی» اعلام کرد که نیروهای این گروه مقاومتی موفق شدند «جزایر حمرین» واقع در استان دیالی را از لوث بقایای عناصر داعش پاکسازی کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بغداد الیوم، «صادق الحسینی» از رهبران «حشد شعبی» عراق جزئیات جدیدی را از عملیات نیروهای این گروه مقاومتی در استان دیالی، اعلام کرد. وی در این خصوص اعلام کرد: نیروهای حشد شعبی موفق شدند «جزایر حمرین» واقع در استان دیالی را از لوث بقایای عناصر داعش پاکسازی کنند.

بر اساس این گزارش، صادق الحسینی در ادامه تصریح کرد: نیروهای حشد شعبی به منظور جلوگیری از حضور بقایای داعش در جزایر حمرین واقع در شمال شرق بعقوبه، یک عملیات پاکسازی در این محور انجام داده که موفقیت‌آمیز بوده است.

نیروهای حشد شعبی پیشتر نیز مواضع تروریست‌های تکفیری داعش در غرب استان الانبار را هدف قرار داده بودند. رسانه‌های عرب زبان اعلام کردند که در جریان عملیات مذکور، نیروهای حشد شعبی موفق شدند خطوط امدادرسانی داعش در غرب الانبار را قطع کنند.

افزون بر این، اخیراً نیز فرماندهی عملیات حشد شعبی در استان صلاح الدین از موفقیت مرحله اول عملیات پاکسازی رشته کوه‌های المکحول در شمال صلاح الدین از لوث تروریست‌های داعش خبر داده است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها