پاکستان در کنترل مرزهای مشترک با ایران همکاری خوبی دارد

  • 13 آذر 1399 - 12:46
پاکستان در کنترل مرزهای مشترک با ایران همکاری خوبی دارد

زاهدان – جانشین فرمانده انتظامی با اشاره به اینکه مرزبانی پاکستان در کنترل مرزهای مشترک با ایران همکاری خوبی دارد، گفت: این همکاری بسیار بهتر از گذشته شده اما همچنان نیاز به افزایش دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار قاسم رضایی ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه در زاهدان اظهار داشت: مرزبانی پاکستان در کنترل مرزهای مشترک با ایران همکاری خوبی دارد اما همچنان نیاز به افزایش همکاری‌ها وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه تعاملات و همکاری‌های مرزی بین مرزبانان کشور پاکستان و جمهوری اسلامی ایران باید بیش از این افزایش یابد، افزود: قطعاً با افزایش این همکاری‌ها بهتر می‌توانیم امنیت کامل مرزهای جنوب شرق کشور را تأمین کنیم.

جانشین ناجا ادامه داد: خوشبختانه در حال حاضر استان سیستان‌وبلوچستان در امنیت و آرامش بسیار خوبی به سر می‌برد که این امنیت را مدیون فداکاری‌های نیروهای مرزبانی، انتظامی و امنیتی این استان هستیم.

وی با اشاره به اینکه سیستان‌وبلوچستان دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی است، گفت: قطعاً بسیاری از این فرصت‌ها با برنامه ریزی درست و اصولی شکوفا می‌شود.

سردار رضایی با تاکید بر لزوم محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال در سیستان و بلوچستان بیان کرد: قطعاً اشتغالزایی نقش بسیار مهمی در برقراری نظم و امنیت در این استان پهناور دارد.

وی با تاکید بر اینکه مجموعه نظام اسلامی توجه ویژه ای به استان سیستان و بلوچستان دارد، افزود: دولت در زمینه اشتغال زایی اقدامات بسیار خوبی در این استان انجام داده و قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه نیز در زمینه محرومیت زدایی خدمات بی نظیری ارائه کرده است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0