تاریخ : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰ 16 ذو الحجة 1442 Sunday, 25 July , 2021

پایان تبلیغات شورای شهر و روستا در کرمانشاه از بامداد پنجشنبه

  • 26 خرداد 1400 - 18:06

کرمانشاه- مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه از پایان تبلیغات انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در این استان از بامداد پنجشنبه خبر داد.

جلیل بالایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: مدت تبلیغات ریاست جمهوری ۲۰ روز است و تا ۲۴ ساعت قبل از آغاز اخذ رأی ادامه دارد، بر این اساس تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری تا ساعت هفت صبح پنجشنبه ۲۷ خردادماه ۱۴۰۰ قانونی است و بعد از آن با هرگونه تبلیغات نامزدها برخورد قانونی می‌شود.

وی با اشاره به مهلت قانونی تبلیغات نامزدهای شورای اسلامی شهر، افزود: تبلیغات انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تا ۲۴ ساعت قبل از روز اخذ رأی تعریف شده که بر این اساس تبلیغات نامزدهای شورای اسلامی شهر تا ساعت ۲۴ امشب ادامه خواهد داشت.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به تعداد شعب اخذ رأی تصریح کرد: یک هزار و ۹۴۲ شعبه اخذ رأی در این استان وجود داشته که ۸۸۰ شعبه آن در مناطق روستایی و سیار است.

وی با اشاره به بازه زمانی رأی‌گیری گفت: اخذ رأی از هفت صبح تا پنج عصر روز جمعه ۲۸ خرداد ادامه دارد که با اختیار وزیر کشور تا ساعت ۲۴ می‌تواند ادامه داشته باشد.

بالایی با بیان اینکه انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه الکترونیکی است، ادامه داد: سامانه‌ای به نام انتخاب ایران برای مردم در نظر گرفته شده که متن و فایل‌های آموزشی مربوط به نحوه دسترسی به اسامی و کد نامزدها را بارگذاری کرده و نزدیک‌ترین شعبه اخذ رأی را نمایش می‌دهد.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها