تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

پایان مشکلات مظاهری و آغاز دغدغه‌های محمود فکری

  • 27 آبان 1399 - 11:22

با پایان یافتن مشکلات رشید مظاهری و صدور حکم برائت وی از سوی کمیته استیناف، دغدغه‌های محمود فکری برای انتخاب یکی از دو دروازه‌بان شماره یک تیمش آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، با اعلام سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال از طریق رسانه رسمی این باشگاه مشخص شد پرونده شکایت تراکتور علیه رشید مظاهری کاملاً بسته شده و این بازیکن می‌تواند از هفته دوم در اختیار آبی پوشان باشد.

پایان مشکلات مظاهری برای حضور در استقلال را می‌توان سرآغاز دغدغه‌های محمود فکری برای انتخاب اولش در آخرین سنگر تیمش از بین حسینی و مظاهری دانست.

حسینی و مظاهری هر دو در بالاترین سطح فوتبال ایران قرار داشته و قابلیت حضور در دروازه آبی پوشان را دارند. رقابت فشرده این دو بازیکن در تمرینات نیز مشهود بود و هر یک می‌کوشند خود را به ترکیب اولیه آبی پوشان تحمیل نمایند.

مدیریت کردن در رقابت بین این دو دروازه‌بان کاری دشوار و حساس است. مدیریت درست بین این دو می‌تواند آبی پوشان را بابت آخرین سنگر ایمن کرده و خیال همه را راحت کند. اما اشتباه در مدیریت بین روابط این دو می‌تواند به ایجاد کدورت و آغاز مشکلات گردد.

فکری در دوران بازیگری‌اش در استقلال بارها مشکلات حضور دو دروازه‌بان هم سطح در این تیم را لمس کرده و می‌کوشد با استفاده از تجربیات گذشته بهترین فضا را بین این دو دروازه‌بان ایجاد نماید.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها