تاریخ : پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰ 8 ذو القعدة 1442 Thursday, 17 June , 2021

پایان مهلت ثبت نام و ابهام در ورود برخی تیم‌ها

  • 16 آبان 1399 - 12:11

مهلت ثبت نام تیم‌های متقاضی حضور در لیگ‌های تکواندو عصر پنجشنبه ۱۵ آبان ماه به پایان رسید، ولی تکلیف حضور برخی تیم‌ها تاکنون مشخص نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سازمان لیگ تکواندو بعد از جلسه‌ای که ۲۲ مهرماه با حضور مسئولان تیم‌ها و البته رئیس فدراسیون برگزار کرد، به تیم‌های متقاضی حضور در لیگ نوجوانان (جام آینده سازان المپیک) و لیگ بزرگسالان جام خلیج فارس، جام ایراندخت، جام نقش جهان و جام کوثر) در دو گروه مردان و زنان مهلت داد تا برای قطعی کردن ثبت نام خود تا روز ۵ آبان ماه اقدام کنند.

بر اساس اطلاعیه‌ای که بعد از جلسه فوق و در تاریخ ۲۳ مهرماه با امضای نیری دبیر فدراسیون صادر شده، تیم‌ها برای حضور در لیگ نوجوانان، جام آینده سازان المپیک ۱۵۰، لیگ دسته اول مردان (جام نقش جهان) ۲۶۰، لیگ برتر مردان ۳۳۰، لیگ دسته اول بانوان (جام کوثر) ۱۶۰ و لیگ برتر بانوان (جام ایراندخت) ۱۸۰ میلیون ریال می‌بایست به حساب فدراسیون واریز کنند.

پس از آن و به درخواست تیم‌ها، زمان ثبت نام تا روز پنجشنبه ۱۵ آبان ماه تمدید شد. این مهلت عصر روز گذشته به پایان رسید و در نهایت بر اساس اطلاعات کسب شدهخبرنگار مهر، از میان ۱۲ تیمی که در پیش ثبت نام شرکت کرده بودند، تنها هفت تیم پاس قوامین، شهرداری ورامین، فتح صدر البرز، مس کرمان، مهاجرین، دانشگاه آزاد و فرمانیه با واریز ۵۰ درصد ورودیه (۱۷۵ میلیون ریال) ثبت نام خود را برای حضور در لیگ برتر قطعی کرده‌اند.

از میان تیم‌های مدعی تنها لوازم خانگی کن که از هفته‌ها قبل نسبت به نوع پروتکل‌های بهداشتی و وضع برخی قوانین از سوی سازمان لیگ معترض بود، ثبت نام خود را قعطی نکرده و حضور آنها در لیگ پیش رو در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

اینکه آیا سازمان لیگ یک بار دیگر مهلت ثبت نام را تمدید خواهد کرد یا خیر، سوالی است که باید چند روزی برای رسیدن به پاسخ آن صبر کرد!

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها