ورزش

پایان ۹ سال ریاست فضل الله باقرزاده در فدراسیون شمشیربازی

دوره چهارساله ریاست فضل الله باقرزاه در فدراسیون شمشیربازی در حالی امروز به پایان می رسد که هنوز نه سرپرستی برای این فدراسیون انتخاب شده و نه زمان انتخاباتش مشخص است.

به گزارش خبرنگار مهر، طبق رایی که اعضای مجمع انتخاباتی فدراسیون شمشیربازی چهار سال پیش و در مجمع ۲۵ اردیبهشت ماه سال ۹۷ به فضل الله باقرزاده دادند او تا به امروز ریاست این فدراسیون را بر عهده داشت اما از امروز عملا دوره چهارساله و قانونی او به پایان می رسد.

این در حالی است که از طرف وزارت ورزش هیچ اقدامی برای تعیین تکلیف مدیریت فدراسیون شمشیربازی انجام نشده است چون سرپرستی معرفی نشده تا مدیریت این فدراسیون وارد دوره غیرقانونی نشود. ضمن اینکه هنوز زمان انتخابات هم تعیین نشده است.

نام نویسی از کاندیداهای ریاست فدارسیون شمشیربازی بهمن ماه سال گذشته انجام شد و پس از گذر از مرحله اول (کمیسیون تطبیق)، پرونده سه کاندیدا برای مراجع ذی صلاح ارسال شد، فضل الله باقرزاده همراه با شهرام ضمیریان و رضا حدادیان کاندیداهای فدراسیون شمشیربازی هستند.

ضمیریان پیش از این ریاست هیات استان گیلان را بر عهده داشت. حدادیان هم از قهرمانان پیشین شمشیربازی است که در یک دوره هم عهده دار ریاست هیات استان تهران بود. وی در حال حاضر عضو هیات رئیسه فدراسیون و مالک باشگاه نساجی و یک شرکت هواپیمایی است.

باقرزاده در حالی به پایان دوره ریاست خود رسیده که طی ۹ سال گذشته گذشته عهده دار این مسئولیت بوده است.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا