تاریخ : شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 4 شوال 1442 Saturday, 15 May , 2021

پذیرش بیماران غیر اورژانسی در بیمارستان امام رضا(ع) لغو شد

  • 11 آبان 1399 - 20:27

کرمانشاه- رئیس مجتمع بیمارستانی امام رضا(ع) کرمانشاه گفت: با توجه به روند افزایشی آمار بستری شدگان مبتلا به کرونا در کرمانشاه، پذیرش و بستری بیماران غیر اورژانسی از 14 آبان لغو خواهد شد.

شهرام بیدهندی شامگاه امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به مصوبه امروز (۱۱ آبان ماه) ستاد کرونای استان و با توجه به روند افزایشی آمار بستری شدگان کرونا در روزهای اخیر و نیاز به آماده سازی بخش‌های بیشتر برای پذیرش بیماران مبتلا به کووید ۱۹، از تاریخ چهارشنبه ۱۴ آبان پذیرش و بستری تمامی بیماران غیر اورژانسی و همچنین اعمال جراحی الکتیو در بیمارستان امام رضا (ع) لغو خواهد شد.

وی افزود: از گروه‌های آموزشی می‌خواهم از ارجاع بیماران الکتیو از تاریخ ذکر شده تا اطلاع ثانوی خودداری نموده و بیماران را جهت دریافت خدمات، طبق هماهنگی‌های انجام شده به دیگر بیمارستان‌ها ارجاع نمایند.

رئیس مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) تصریح کرد: برای مثال بیماران گروه مغز و اعصاب به بیمارستان آیت الله طالقانی، بیماران زنان و کودکان به بیمارستان‌های معتضدی و دکتر محمد کرمانشاهی ارجاع می‌شوند تا فضای بستری بیشتری در بیمارستان امام رضا (ع) به بیماران مبتلا به کرونا اختصاص یابد.

بیدهندی ادامه داد: کماکان پذیرش بیماران اورژانسی در بیمارستان امام رضا (ع) برای گروه‌های مختلف آموزشی طبق روال قبل به قوت خود باقی است و از گروه‌های مختلف آموزشی می‌خواهم در این زمینه مانند همیشه همکاری لازم را داشته باشند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها