پرداخت۱۰میلیون کمک بلاعوض به خانواده‌های دارای متوفی کرونایی

  • 12 مرداد 1400 - 8:34

تبریز- مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: کمیته امداد استان، مبلغ ۱۰ میلیون تومان کمک بلاعوض به خانواده‌های دارای متوفی کرونایی پرداخت می کند.

محمد کلامی در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: کمیته امداد بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری، توزیع بسته‌های معیشتی را در اولویت‌های کاری خود قرار داده و از این رو، کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در طی سال گذشته و در سال جاری به توزیع بسته‌های معیشتی و غذای گرم اقدام کرده است.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان شرقی هزینه‌های جاری برای توزیع بسته‌های معیشتی را در دو سال اخیر، بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: کمیته امداد استان، همزمان با شیوع ویروس کرونا، توزیع بسته‌های بهداشتی به خانوارهای تحت پوشش نیز را در اولویت کاری خود قرار داده است.

وی بیان کرد: هم‌چنین کمیته امداد استان آذربایجان شرقی، مبلغ ۱۰ میلیون تومان کمک بلاعوض به خانواده‌های دارای متوفی ناشی از ویروس کرونا اختصاص داده است.

کلامی گفت: اگر چه رویکرد کمیته امداد استان بعد از ماه مبارک رمضان به سمت توزیع جهیزیه و ساخت مسکن است، اما با فرا رسیدن ماه عزاداری اباعبدالله الحسین، مجدداً برنامه‌های معیشتی به صورت گسترده از سر گرفته خواهد شد.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0