تاریخ : پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰ 8 ذو القعدة 1442 Thursday, 17 June , 2021

پرداخت وام بانکی ویژه به دانشجویان دکتری/ کدام دانشجویان نمی توانند از وام وزارت علوم استفاده کنند؟

  • 15 آبان 1399 - 7:03


دانشجویان مقطع دکتری تخصصی ناپیوسته در نیم سال جاری می توانند در قالب وام ویژه دکتری از بانک توسعه تعاون ماهیانه مبلغ 700 هزار تومان دریافت کنند.


به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، دانشجویان مقطع دکتری تخصصی ناپیوسته در نیم سال جاری می توانند وام ویژه دکتری از منابع بانک توسعه تعاون به مبلغ 7.000.000 به صورت ماهیانه دریافت کنند که این وام هر سه ماه یک‌بار پرداخت می‌شود.

دانشجویان روزانه مقطع دکتری تخصصی ناپیوسته دانشگاه‌های دولتی، مراکز وابسته به دستگاه‌های اجرایی دانشجویی که قبلاً به بانک معرفی شده و تشکیل پرونده داده اند و برای یکبار از این بانک وام دریافت کرده اند فقط می‌توانند از وام ویژه دکتری بانک استفاده کنند.

وام ویژه دکتری بانک به تفکیک دو لیست به مبلغ 21.000.000 ریال برای نیم سال اول (پاییز و زمستان) سال تحصیلی 99 امکان‌پذیر است.

مهلت ثبت نام این وام از 30 مهر ماه 99 آغاز شده و تا 15 دی ماه 99 ادامه دارد.

*دانشجویان دکتری دیگر چه وامی می توانند دریافت کنند؟

علاوه بر این وام، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشجویان روزانه مقطع دکتری تخصصی ناپیوسته دانشگاه‌های دولتی، مراکز وابسته به دستگاه‌های اجرایی هم در قالب وام ویژه دکتری ماهیانه مبلغ 700 هزار تومان به صورت هر 6 ماه یکبار پرداخت می کند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها