پرسپولیس – تراکتور؛ جنگ سرخ‌ها بر سر تثبیت قهرمانی و سهمیه

  • 03 مرداد 1400 - 9:55

پرسپولیس و تراکتور در شرایطی به مصاف هم می‌روند که هر دو نیاز مبرم به سه امتیاز بازی امروز دارند.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال پرسپولیس امشب و از ساعت ۲۱:۱۵ در ورزشگاه آزادی تهران میزبان تراکتور است و دو تیم در شرایطی به مصاف هم می‌روند که نیاز به ۳ امتیاز بازی عمروز دارند و نتیجه تساوی به سود هیچکدام نخواهد بود و از همین رو پیش بینی می‌شود یک بازی سخت را شاهد باشیم.

پرسپولیس که در حال حاضر با ۶۱ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد، با نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود یعنی سپاهان فاصله ۲ امتیازی ایجاد کرده و زردپوشان اصفهانی در حال حاضر تنها تیمی هستند که می‌توانند تهدیدی در مسیر قهرمانی شاگردان یحیی گل‌محمدی ایجاد کنند و این موضوع مستلزم این است که پرسپولیس در یکی از دو دیدار باقی مانده امتیاز از دست بدهد و این احتمال رو کاغذ بیشتر روی بازی امروز وجود دارد چرا که د ظاهر بردن تراکتور کار دشوارتری از بردن پیکان است که پرسپولیس هفته پایانی مقابلش قرار می‌گیرد. از همین رو به عقیده خیلی از فوتبالی‌ها، برتری در بازی امروز به نوعی تثبیت قهرمانی پرسپولیس در لیگ بیستم است.

از سوی دیگر تراکتور هم به شدت به دنبال حفظ جایگاه خود در رتبه چهارم جدول است تا اندک شانسش برای کسب سهمیه آسیایی را زنده نگه دارد و منتظر قهرمانی استقلال در جام حذفی باشد تا سهمیه چهارم ایران در آسیا به تیم چهارم جدول لیگ برتر برسد. به همین دلیل تراکتوری‌ها هم به شدت به سه امتیاز بازی امروز نیاز دارند و همین موضوع کار را برای دو طرف سخت می‌کند.

تراکتور در دیدارهای اخیر زیرنظر فیروز کریمی عملکرد خوب و قابل قبولی داشته و توانسته با نتایجی که کسب می‌کند خودش را در جدول بالا بکشد و حالا شانس اصلی کسب رتبه چهارمی جدول است.

باید دید جنگ سرخ‌های تهران و تبریز امروز به چه نتیجه‌ای ختم می‌شود.


انتهای پیام/

خبرگزاری ایلنا

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0