تاریخ : جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 26 رمضان 1442 Friday, 7 May , 2021

پروتکل‌های بهداشتی در هفته بسیج رعایت خواهد شد

  • 20 آبان 1399 - 17:11

گرگان- جانشین سپاه استان گلستان گفت: در برنامه های هفته بسیج پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی رعایت خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سپاه نینوای گلستان، سرهنگ پاسدار سیدموسی حسینی در جلسه هماهنگی گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد تاسیس بسیج مستضعفین و هفته بسیج در استان اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های ما بر اساس شرایط زرد، نارنجی و قرمز کرونایی استان صورت گرفته و پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی حتماً در برنامه‌ها رعایت خواهدشد.

جانشین سپاه استان گلستان افزود: کلیه اقدامات و برنامه‌های ما در سپاه و بسیج حتماً بر اساس امیدآفرینی برای مردم خواهد بود و در هفته بسیج هم این رویکرد اساسی و مهم در دستور کار قرار خواهد داشت.

حسینی ادامه داد: دین، ولایت مطلقه فقیه و مردم سه ضلع انقلاب اسلامی هستند که ما امروز وظیفه پاسداری از آن را برعهده داریم.

وی بیان کرد: نبود هریک از این سه ضلع انقلاب باعث عدم تبلور حقیقی انقلاب اسلامی می‌شود و ما تا نفس داریم از آنها پاسداری می‌کنیم.

جانشین سپاه نینوای استان با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد بی‌اعتمادی بین مردم نسبت به نظام اسلامی خاطرنشان کرد: امروز ناامیدی سلاح شیاطین عالم است که علیه ملت ما به کار گرفته شده است. آنها تلاش می‌کنند تا یأس و ناکارآمدی نظام را به مردم القا کنند و همه ما وظیفه داریم توطئه‌های آنان را خنثی کنیم.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها