تاریخ : جمعه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 12 رمضان 1442 Friday, 23 April , 2021

پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه در ۸ دهستان لرستان اجرا شد

  • 07 آبان 1399 - 15:53

خرم‌آباد- جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه لرستان از اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی در هشت دهستان محروم توسط این قرارگاه در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عباس علیشاهی امروز چهارشنبه در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری بین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه لرستان با برخی دستگاه‌های اجرایی استان، با اشاره به ورود این قرارگاه برای محرومیت زدایی در استان، اظهار داشت: در این راستا خوشبختانه اقدامات و همکاری خوبی بین این قرارگاه و دستگاه‌های اجرایی صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه تا کنون با استفاده از امکانات دستگاه‌ها، خیران و سپاه اقدامات زیرساختی مطلوبی در هشت دهستان استان انجام شده است، گفت: در این راستا بیش از ۶۰ میلیارد اعتبار هزینه شده است.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه لرستان، تصریح کرد: ایجاد این زیرساخت‌ها در هشت دهستان، تا پایان سال به ۱۲ دهستان ارتقا پیدا می‌کند.

سردار علیشاهی با بیان اینکه تا کنون ۲۰ «امام روستا» در مناطق محروم از سوی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه مستقر شده است، ادامه داد: اجرای پروژه‌های عمرانی در زمینه‌های مختلف ساخت خانه بهداشت، درمانگاه، جاده، پل و… موجب شده که شاهد بازگشت روستاییان به ا حاشیه شهرها به روستاها باشیم.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code