پروژه بهسازی معابر روستایی فیروزکوه با ۹۵۰ تومان اعتبار افتتاح شد

  • 08 آبان 1399 - 13:50

فیروزکوه- پروژه‌های بهسازی و بازسازی معابر روستایی فیروزکوه با ۹۵۰ میلیون تومان اعتبار و با حضور فرماندار شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی یوسفی جمارانی ظهر پنج شنبه در حاشیه افتتاح پروژه‌های بهسازی و بازسازی معابر فیروزکوه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در روستای حصار بن شاهد افتتاح پروژه‌های بازسازی و بهسازی معابر سطح روستا و آسفالت معابر با اعتباری بالغ بر ۹۵۰ میلیون تومان با مشارکت دهیاری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بودیم.

یوسفی جمارانی افزود: توسعه گازرسانی روستاها و تکمیل حفره‌های خالی روستا که در محله سرخه که در گازرسانی قبلی باقی مانده بود به دلیل مشکلات گازرسانی فرآیند ان طولانی شده بود به طول ۶۳۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال به انجام شد.

فرماندار فیروزکوه با اشاره به انجام عملیات زیر ساخت‌های مخابراتی نیز گفت: در این خصوص ۲ هزار و ۱۰۰ متر فیبر نوری از روستای حصار بن انجام شد که با انجام این پروژه و ارتقا دکل‌های تلفن همراه امکان دسترسی به اینترنت نسل سوم و چهارم برای روستاییان فراهم شد.

وی با اشاره به اینکه نزدیک به ۳ میلیارد تومان اعتباری است که دولت برای انجام این پروژه‌ها در نظر گرفته است، عنوان داشت: آخرین مورد هم کلنگ زنی خط انتقال آب شرب روستا به طول ۱۸۵۰ متر بود که هر چه سریع‌تر تا قبل پایان سال به اتمام می‌رسد و با انجام این پروژه آب با کیفیت و سالم و بهداشتی در منازل روستایی داخل روستا فراهم می‌شود.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0