تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

پلمب ۲ سالن زیبایی مختلط در شهرری

  • 15 آبان 1399 - 18:53

ری- رئیس اتحادیه آرایشگران شهرستان ری از پلمب دو سالن زیبایی بانوان و فاقد مجوز به دلیل به کارگیری آقایان و فعالیت همزمان بانوان و آقایان خبر داد.

نسرین حسنی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص پلمب ۲ سالن زیبایی مختلط در شهرری اظهار داشت: شب گذشته در پی کسب خبری در خصوص وجود سالن‌های زیبایی مختلط و بدون مجوز در شهرری تیمی از دستگاه‌های نظارتی شهرستان ری اعم از رئیس اتاق اصناف شهرستان ری و تیم بازرسی، رئیس اتحادیه آرایشگران زنانه شهرستان ری و تعدادی از اعضا به همراه بازرسین، رئیس پلیس اماکن و نماینده اداره بهداشت شهرستان ری به منظور بررسی موضوع به صورت سرزده از سالن‌ها بازرسی به عمل آوردند.

وی افزود: در این بازرسی مشخص شد خبر صحت دارد و متصدیان این سالن‌های زیبایی فاقد مجوز در طول بیش از ۶ ماهه گذشته با به کار گیری آقایان و بانوان به صورت همزمان اقدام به ارائه خدمات زیبایی و پزشکی به مشتریان می‌کنند، لذا به دستور دادستان شهرستان ری این دو سالن پلمب و یک نفر در این راستا بازداشت شد.

حسنی با بیان اینکه سالن مذکور علاوه بر سایر تخلفات اقدام به نصب دوربین مداربسته نیز نموده بود، تاکید کرد: بر اساس قوانین، اتحادیه و پلیس اماکن در صورت مواجهه با آرایشگاه‌های مختلط برخورد قانونی صورت می‌گیرد و بر اساس قانون، اگر یک واحد صنفی چنین تخلفی را داشته باشد، حتماً پلمب خواهد شد.

رئیس اتحادیه آرایشگران زنانه شهرستان ری در پایان با بیان این که اقدامات کنترلی و نظارتی بر سالن‌های زیبایی شدت می‌یابد، از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از حضور آقایان در سالن‌های بانوان یا بالعکس، استعمال دخانیات و … در سالن‌های زیبایی شهرستان ری مراتب را از طریق شماره ۰۲۱۵۵۹۷۱۸۵۵ به اتحادیه آرایشگران زنانه شهرستان ری اطلاع دهند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها