پویش «جُرم بزرگ» بار دیگر در فضای مجازی به جریان افتاد

  • 09 آبان 1399 - 12:11

با حمایت رئیس جمهور فرانسه از توهین دوباره نشریه شارلی ابدو به ساحت پیامبر اکرم (ص) پویش «جُرم بزرگ» بار دیگر و با گستره بیشتری در فضای مجازی به جریان افتاد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی محمدی رئیس فرهنگ‌سرای رسانه از راه‌اندازی دوباره پویش «جرم بزرگ» خبر داد و گفت: فرهنگ‌سرای رسانه در نخستین روزهای توهین دوباره نشریه شارلی ابدو به ساحت پیامبر (ص)، پویش «جُرم بزرگ» را برای محکوم کردن این اهانت توسط اهالی فرهنگ و رسانه راه اندازی کرد. پویشی که با استقبال خوبی از سوی اهالی فرهنگ و رسانه روبه‌رو شد و صدها چهره رسانه‌ای و فرهنگی به آن پیوستند.

وی افزود: این پویش پس از حمایت رئیس جمهور فرانسه از این «جرم بزرگ» بار دیگر به جریان افتاد و این بار از عموم مردم دعوت می‌کند که با انتشار پستی مشترک در صفحات شخصی خود در فضای مجازی، انزجار خود از تکرار توهین نشریه فرانسوی زبان «شارلی ابدو» و حمایت رئیس جمهور فرانسه از این جرم بزرگ را به نمایش بگذارند.

محمدی گفت: این پویش با هشتگ‌های #جرم‌بزرگ #تروریسم‌رسانه‌ای #شارلی‌ابدورسانه_نیست به زبان فارسی و Greatcrime# #Mediaterrorism و #CharlieHebdoisnotmedia به زبان انگلیسی و هشتگ‌های مشابهی به زبان‌های فرانسوی و عربی این اقدام نشریه شارلی ابدو را محکوم می‌کند.

علاقه مندان برای پیوستن به این پویش و دریافت پست اختصاصی خود، باید به صفحه رسمی فرهنگ‌سرای رسانه در اینستاگرام مراجعه کنند. 

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0