تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

پیامبر اکرم(ص) خط قرمز ما است/سکوت نمی کنیم

  • 06 آبان 1399 - 8:26

دفتر سیاسی گردان های حزب الله عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد که پیامبر اکرم(ص) خط قرمز به شمار می رود و نمی توان در برابر اهانت ها سکوت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، دفتر سیاسی گردان های حزب الله عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد که سخنان «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه، علیه پیامبر اسلام محکوم است.

در این بیانیه آمده است: باید یک موضع گیری محکم و یکپارچه علیه چنین سخنانی اتخاذ شود. پدیده دشمنی با اسلام و مسلمانان در اروپا و آمریکا به صورت خطرناکی در حال افزایش است به طوریکه تبدیل به سیاست های مستقیم دولت ها شده است.

بر اساس این بیانیه، چنین اقداماتی می تواند کینه و تندروی را علیه مسلمانان در جوامع غربی به وجود آورد و همزیستی مسالمت آمیز را میان ادیان مختلف در جهان در معرض خطر قرار دهد.

در این بیانیه نوشته شده است: این مسأله باعث شده است تا نفاق کشورهای غربی که مدعی دموکراسی و حقوق بشر و احترام به عقاید مختلف هستند رسوا شود.

بر اساس این بیانیه، نمی توان در برابر سخنان ماکرون علیه پیامبر اسلام سکوت کرد. ملت های اسلامی به ویژه ملت عراق باید برای محافظت از دین و مقدسات خود موضع محکمی در این خصوص اتخاذ کنند. پیامبر اکرم(ص) خط قرمز ما است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها