پیام رهبر انقلاب روح تازه ای در کالبد ناجا دمید

  • 01 آبان 1399 - 11:24

فرمانده ناجا گفت: پیام مقام معظم رهبری روح تازه ای در کالبدمان دمید و بار دیگر پیمان می‌بندیم که تا پای جان سرباز مطیع ولایت باشیم و برای حفاظت و صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های کم نگذاریم.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین اشتری در مراسم نکوداشت شهدای عرصه امنیت در چهلمین سال دفاع مقدس اظهار داشت: بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و ارواح طیبه شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافعان حریم نظم و امنیت به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهیدان عرصه نظم و امنیت درود و رحمت می‌فرستیم و برای فرماندهی معظم کل قوا مقام معظم رهبری مدظله العالی آرزوی طول عمر توأم با صحت و سلامتی داریم.

وی ضمن خیرمقدم به خانواده معظم شهدای نیروی انتظامی، ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران، بسیج و امر به معروف و نهی از منکر ادامه داد: ما همواره قدردان خانواده مکرم شهیدان هستیم؛ چرا که بر این باوریم که امنیت مثال زدنی کشور را به لطف و عنایت خداوند متعال، تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری مدظله العالی و به برکت خون شهدا داریم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تأکیدات امام راحل و مقام معظم رهبری مدظله العالی مبنی بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و تکریم خانواده‌هایشان خاطر نشان کرد: همزمان با آخرین روز از هفته نیروی انتظامی، این مراسم را برگزار کردیم تا بار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدا، با مقام معظم رهبری مدظله العالی پیمان ببندیم که تا آخرین قطره خود برای حفاظت از ارزش‌های این نظام مقدس دفاع کنیم.

سردار اشتری با تاکید بر لزوم مرور بر وصیت نامه شهیدان خاطر نشان کرد: شهدا در وصیت نامه خود ما را به پیروی از ولایت توصیه و تاکید کردند؛ همه ما باید از روش و منش آنان درس بگیریم چرا که راهشان، مسیر عاقبت به خیری است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه باب شهادت در نیروی انتظامی همچنان باز است، ادامه داد: سبزپوشان ناجا شبانه روز در حال جهاد و مجاهدت هستند و مدال پرافتخار مجاهدان فی سبیل الله را بر سینه دارند.

سردار اشتری اضافه کرد: امروز افتخار ما این است که خادم و در خدمت مردم باشیم و برای حفظ و ارتقا امنیت نقش آفرینی کنیم؛ تأمین و حفظ امنیت مردم خط قرمز ما است و به کسی اجازه تعدی به نظم و امنیت را نمی‌دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: امروز اگر با قدرت و قاطعیت در مقابل مخلان نظم و امنیت می‌ایستیم و به هیچ کس اجازه تعدی و تجاوز به حقوق مردم را نمی‌دهیم در واقع راه شهدا را ادامه می‌دهیم و به طی این مسیر افتخار می‌کنیم.

سردار اشتری در ادامه با اشاره به ابلاغ پیام قدردانی رهبری از نیروی انتظامی همزمان با گرامی داشت هفته ناجا تصریح کرد: پیام فرماندهی معزز کل قوا سرشار از بزرگواری و محبت است و به نمایندگی از خیل عظیم نیروهای پلیس؛ آحاد فرماندهان، مدیران، افسران، درجه داران، کارمندان و سربازان نیروی انتظامی از لطف و عنایتی که مقام معظم رهبری مدظله العالی نسبت به فرزندان خود در ناجا عنایت داشتند قدردانی می‌کنم و خداوند تبارک و تعالی را برای وجود بابرکت چنین رهبر و مقتدای نازنینی شکرگزار هستم.

وی اضافه کرد: پیام مقام معظم رهبری روح تازه ای در کالبدمان دمید و بار دیگر پیمان می‌بندیم که تا پای جان سرباز مطیع ولایت باشیم و برای حفاظت و صیانت از آرمان‌ها و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تأمین نظم و امنیت از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

رئیس پلیس کشور بیان کرد: نیروی انتظامی سالانه بیش از ۷۰ میلیون خدمت به مردم ارائه می‌کند و این خدمتگزاری را توفیق و سعادت می‌دانیم و برای خدمات دهی مطلوب بیش از گذشته تلاش می‌کنیم؛ ما سبزپوشان ناجا برای انجام وظیفه ذاتی و قانونی تا پای جان پیش می‌رویم و گواه این ادعا تقدیم ۱۳ هزار شهید (۸ هزار شهید در دوران دفاع مقدس و ۵ هزار شهید پس از آن) است.

وی مطرح کرد: امروز پلیس در خدمت مردم است و ان شاء الله با اقداماتی که انجام می‌دهیم به پلیسی در تراز دولت و انقلاب اسلامی برسیم؛ در کنار توجه به این مهم، بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی درباره گام دوم انقلاب را با توجه به مأموریت‌های خودمان اجرایی می‌کنیم.

سردار اشتری در پایان با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری آئین نکوداشت شهدای عرصه امنیت در چهلمین سال دفاع مقدس به ویژه سردار محمد زارعی معاون نیروی انسانی ناجا گفت: ان شاء الله بتوانیم راه امام و شهدا را ادامه دهیم و شرمنده آنان نشویم.

گفتنی است در پایان این مراسم از سامانه ایثار و نرم افزار شهدای نیروی انتظامی رونمایی شد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0