تاریخ : پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ 15 ذو القعدة 1442 Thursday, 24 June , 2021

پیام هفت دهه مقاومت ملت فلسطین به حامیان صهیونیست‌ها

  • 25 اردیبهشت 1400 - 9:58


دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین در بیانیه‌ای تصریح کرد: هفت دهه مقاومت ملت فلسطین پیام واضحی به آمریکا و حامیان صهیونیست‌‌هاست که همچنان با حمایت‌‌های کور خود علیه ملت اصیل فلسطین؛ به سیاست جنگ افروزی در منطقه دامن می‌زنند.


به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای تصریح کرد:‌ هفت دهه مقاومت و مبارزه ملت فلسطین و دفاع قهرمانانه امروز آنها از قدس شریف و مسجدالاقصی پیام واضحی به آمریکا و حامیان صهیونیست‌‌هاست که همچنان با حمایت‌‌های کور خود علیه ملت اصیل فلسطین اعم از مسلمان؛ مسیحی و یهودیان؛ به سیاست جنگ افروزی در منطقه دامن می‌زنند.

متن کامل بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

باسمه تعالی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی؛ مصادف شدن سالگشت «روز نکبت»، روز اعلام موجودیت نامشروع رژیم جعلی؛ پوشالی؛  استعماری و نژادپرست صهیونیستی در سرزمین بزرگ و تاریخی فلسطین؛ با شعله ور شدن انتفاضه و آتش خشم ملت مبارز و قهرمان فلسطین علیه اشغالگران صهیونیسم و تروریست را تاکیدی بر حقانیت تداوم مقاومت مشروع ملت فلسطین علیه باطل بودن اقدام استعمارگران انگلیسی و آمریکایی می‌داند.
هفت دهه مقاومت و مبارزه ملت فلسطین و دفاع قهرمانانه امروز آنها از قدس شریف و مسجدالاقصی پیام واضحی به آمریکا و حامیان صهیونیست‌‌هاست که همچنان با حمایت‌‌های کور خود علیه ملت اصیل فلسطین اعم از مسلمان؛ مسیحی و یهودیان؛ به سیاست جنگ افروزی در منطقه دامن می‌زنند.

متاسفانه سکوت داعیان مدافع حقوق بشر در مقابل حملات ددمنشانه و سبعانه صهیونیست‌ها و قتل عام ملت بی دفاع فلسطین به ویژه زنان و کودکان؛ عامل دیگری بر تداوم تهاجم صهیونیست‌‌ها و مشارکت آنها در این جنایات جنگی می‌باشد. دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، ضمن ابراز همدردی با خانواده معظم شهداء و مجروحین فلسطینی تاکید می‌نماید که صهیونیست‌‌ها فقط زبان قدرت و مقاومت را بخوبی درک می‌کنند. شکست صهیونیست‌‌های جنایتکار در این معرکه قطعی است و ان شاءالله همه مسلمانان جهان به زودی در قدس نماز خواهیم گزارد.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از مبارزات و دفاع قهرمانانه ملت فلسطین از مسجد الاقصی؛  قدس شریف غزه؛ و کرانه غربی؛ بمباران و حملات بی رحمانه و ترور رهبران مقاومت توسط دژخیمان و تروریست‌‌های صهیونیستی را قویا محکوم و از پارلمان‌‌های جهان و سازمان‌‌های مردم نهاد درخواست می‌کند از دفاع مشروع ملت فلسطین حمایت نمایند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها