پیروزی شیرین رئال در خانه بارسلونا/ دو بازیکن رکورد ثبت کردند

  • 03 آبان 1399 - 19:29

مهمترین دیدار هفته هفتم رقابت های فوتبال لالیگا بین تیم های بارسلونا و رئال مادرید برگزار شد که این بازی در پایان با برتری شاگردان زیدان همراه شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دیدار تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید در هفته هفتم لالیگا شامگاه امروز شنبه در ورزشگاه نیوکمپ برگزار شد که این دیدار جذاب وتماشایی در پایان با برتری ۳ بر یک مادریدی‌ها به پایان رسید.

نیمه اول این بازی در شرایطی برگزار شد که دو تیم خیلی زود به گل رسیدند تا نوید یک بازی جذاب را بدهند. ابتدا در دقیقه ۵ فدریکو والورده دروازه بارسلونا را باز کرد اما تیم میزبان خیلی زود توانست در دقیقه ۸ توسط آن‌سو فاتی به گل تساوی دست پیدا کند. با وجود موقعیت‌هایی که دو تیم داشتند نیمه اول با تساوی به پایان رسید.

در این دیدار آن‌سو فاتی با ۱۷ سال و ۳۵۹ روز به جوان‌ترین گلزن تاریخ ال کلاسیکو تبدیل شد. همچنین «سرجینیو» مدافع جوان بارسلونا به اولین بازیکن آمریکایی تاریخ تبدیل شد که در دیدار ال‌کلاسیکو به میدان رفت.

در نیمه دوم هم دو تیم فوتبال سرعتی همراه با موقعیت‌های خطرناک را به نمایش گذاشتند. در دقیقه ۵۹ این دیدار داور روی یک صحنه درون محوطه جریمه بارسلونا درخواست ویدئوچک کرد و پس از بازبینی صحنه رای به پنالتی به سود رئال داد که این ضربه را «راموس» کاپیتان سفیدپوشان مادریدی در دقیقه ۶۳ به گل برتری شاگردان زیدان تبدیل کرد.

در دقایق پایانی و زمانی که بارسلونا برای رسیدن به گل تساوی تلاش می‌کرد، این رئال مادرید بود که صاحب دو موقعیت عالی برای گلزنی شد که در هر دو موقعیت دروازه بان بارسلونا درخشان ظاهر شد. دومین موقعیت رئال توسط راموس در فرصتی طلایی از دست رفت.

در دقیقه ۹۰ این دیدار لوکا مودریچ در یک ضد حمله دروازه بارسا را برای سومین بار باز کرد تا خیال زیدان از رسیدن به یک برد شیرین راحت شود و شکست خانگی در کارنامه بارسلونا و رونالد کومان ثبت شود.

رئال مادرید با این پیروزی با ارزش ۱۳ امتیازی و بارسلونا ۷ امتیازی باقی ماند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0