• امروز : دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022

پیش بینی اسکان شبانه ۲۰ هزار نفر در کرمان

  • ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۶
پیش بینی اسکان شبانه ۲۰ هزار نفر در کرمان

کرمان – معاون هماهنگ کننده سپاه ثارلله کرمان با اشاره به برنامه های سالگرد شهید سلیمانی گفت: ستاد اسکان شکل گرفته و پیش بینی کرده ایم که هر شب ۲۰ هزار نفر را در کرمان اسکان بدهیم.

به گزارش خبرنگار مهر سرهنگ محمد زمانی سه شنبه شب در جلسه هماهنگی برگزاری دومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با اشاره به اینکه برنامه‌های پیش بینی شده در گلزار شهدای کرمان از تاریخ ۹ تا ۱۷ دی ماه برگزار می‌شود، افزود: برگزاری دعای ندبه، ویژه برنامه ساعت شهادت و برپایی دعای کمیل از جمله برنامه‌های ایام شهادت سپهبد سلیمانی در گلزار شهدا است که به صورت مردمی برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: یادواره شهدای تشییع امسال در گلزار شهدا برگزار می‌شود همچنین در بیت الزهرا به مدت ۲۰ شب در ایام شهادت حضرت زهرا مراسم برگزار می‌شود.

جانشین سپاه ثارلله کرمان با بیان این مطلب که ۶ برنامه‌ها نخبگانی در مصلی کرمان برگزار می‌شود، عنوان کرد: در همه شهرستان‌ها برنامه‌هایی برگزار می‌شود اما در برخی شهرستان‌ها بنابر درخواست آنها برنامه‌های ویژه ای برگزار می‌شود که می‌توان به گردهمایی عشایر در رابر، یادواره شهدای عشایر در کهنوج، یادواره گرده شهدای مدافعین حرم و اجتماع فاطمیون در رفسنجان اشاره کرد.

وی با بیان این مطلب که با توجه به بهبود وضعیت کرونا پیش بینی افزایش زائر را داریم، بیان داشت: براین اساس ستاد اسکان و هماهنگی موکب ها شکل گرفته است و پیش بینی کرده‌ایم که هر شب ۲۰ هزار نفر را اسکان بدهیم.

زمانی با اشاره به اینکه انتطار داریم شهرستان‌هایی که در مسیر زوار قرار دارند در زمینه استقرار موکب ها همکاری بیشتری داشته باشند، بیان داشت: اجرای پروژه‌ای محرومیت زدایی، کمک‌های مومنانه و آزادی زندانیان جرایم عیر عمد از جمله برنامه‌های ایام شهادت شهید سلیمانی است.

وی با بیان مطلب که رسانه‌ای کردن برنامه‌ها بسیار مهم است، اضافه کرد: ساخت تندیس توسط بنیاد شهید سلیمانی ممنوع شده است از طرف دیگر نام گذاری حتماً مکاتبه انجام و هماهنگی لازم انجام شود.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0