• امروز : دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022

پیمانکاران متخلف مسکن مهر شهر جدید هشتگرد تعیین تکلیف می‌شوند

  • ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۹
پیمانکاران متخلف مسکن مهر شهر جدید هشتگرد تعیین تکلیف می‌شوند

البرز – معاون سیاسی، امنیتی فرماندار ساوجبلاغ از پیمانکاران مسکن مهر خواست تا هر چه سریع‌تر نسبت به تحویل واحدهای تکمیل شده به متقاضیان اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، رضا محمدی عصر یکشنبه در حاشیه بازدید از یکی از پروژه‌های مسکن مهر شهر جدید هشتگرد اظهار کرد: بر این اساس با پیمانکاران مسکن مهر که از تحویل به موقع واحدهای مسکونی مهر خودداری کنند، برخورد قاطع خواهد شد.

وی گفت: بعضی از پیمانکاران با طلب مبالغ اضافی به متقاضیان مسکن مهر فشار آورده‌اند و امروز بسیاری از مشکلات در حوزه مسکن مهر به این بخش بر می‌گردد که پیمانکاران تعامل لازم را با مالکان ندارند و به بهانه واهی به دنبال اخذ مبالغ اضافه از مالکان هستند.

محمدی با بیان اینکه گزارش معتبر در خصوص دریافت مبالغ اضافی از متقاضیان مسکن مهر وجود دارد، تصریح کرد: پیمانکاران حق گرفتن هیچ‌گونه وجه اضافی از متقاضیان واحدها را ندارند در صورت مشاهده با هماهنگی شرکت عمران و دستگاه قضائی با آنها برخورد خواهد شد.

وی گفت: بر اساس اعلام شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، ۱۰ پیمانکار مسکن مهر این شهر واحدهای خود را تکمیل اما از تحویل آن به مردم خودداری می‌کنند که این کار قانونی نیست و با آنان بر خورد خواهد شد.

وی افزود: در نشست کمیسیون رصد نارضایتی‌های عمومی در خصوص مسکن مهر شهر جدید هشتگرد مقرر شد با پیمانکارانی که در این زمینه همکاری ننموده و واحدها را به متقاضیان تحویل نمی‌دهند برخورد و با تصمیم شورای تأمین تعیین تکلیف خواهند شد.

محمدی در خصوص حق و حقوق پیمانکاران نیز اظهار داشت: موضوع مطالبات ارتباطی به تحویل واحدها ندارد و پیمانکار باید مشکلات خود را با کارفرما حل نمایند.

معاون سیاسی امنیتی فرماندار ساوجبلاغ در پایان از دستگاه‌های خدمات رسان (برق، گاز و آب) خواست که هرچه سریع‌تر با هماهنگی شرکت عمران نسبت به نصب انشعابات مساکن مهر باقیمانده اقدام نمایند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0