جامعه

پیگیری تسهیل و تسریع امور زائران عتبات عالیات

معاون عتبات عالیات سازمان حج خبر داد؛

معاون عتبات عالیات سازمان حج از تازه ترین پیگیری ها برای تسهیل و تسریع امور زائران عتبات عالیات خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام و المسلمین صحبت الله رحمانی به صورت جداگانه با صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهوری و علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و در خصوص تسهیل و تسریع امور زائران عتبات عالیات رایزنی کرد.

وی ضمن ارائه گزارش کامل در رابطه با اعزام‌های زائران به عتبات عالیات، موضوع نامه دکتر سید صادق حسینی رئیس سازمان حج و زیارت در رابطه با تسهیلات قرض الحسنه ۸ میلیون تومانی برای زائران عتبات عالیات را پیگیری کرد.

معاون امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت همچنین با اشاره به مصوبه شورای عالی حج و زیارت و نظر آیت الله دکتر رئیسی مبنی بر زیارت آسان و ارزان، موضوعات مربوط به پروازها که عمده هزینه‌های زائران را در بردارد، مورد توجه قرار داد و گفت: بنابر اهتمام رئیس جمهوری و رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص رفع دغدغه‌های متقاضیان سفر عتبات عالیات، تقاضا داریم که پروازها با نرخ مصوب در اختیار شرکت‌های زیارتی قرار گیرد.

همچنین در پایان معاون امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت و طرفین بر رفع مشکلات زائران عتبات عالیات و تسهیل و تسریع امور مربوطه در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به متقاضیان تاکید کردند.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا